Wpis z mikrobloga

O czym musze pamietac, zakladajac swojej dziewczynie onlyfans, mystars itd?
Chcemy krecic filmy i sprzedawac.
Myslimy tez nad spotkaniami z facetami i trojkatami za hajs. Mam to juz z poprzednia dziewczyna na koncie.
Tak, nie mam z tym problemu ze upokarzam dziewczyne zarabiajac na niej w ten sposob (kasa idzie na nasze wspolne konto, wiec jestem troche jakby alfonsem ale ja sie zajmuje pisaniem ze spermiarzami wiec troche to jednak tez jest absorbujace)
To nie zarzutka

#onlyfans #mystars #zwiazki
  • 125
@nigdy_mnie_nie_zbanujecie: tylko zainwestujcie w dobry mikrofon i statyw do niego, nie ma nic gorszego niż jakieś trzaski i kiedy nie słychać dobrze głosów aktorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jeśli chcecie to nagrywać jakimś Xiaomi za 2k to lepiej od razu dać sobie spokój.
Osobiście gustuje w nieco innych treściach, więc niczego nie kupię, ale życzę powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sots:

to też są panie #!$%@? a nie żadne prostytutki, może jeszcze zacznij mówić "sex workerki" bigocie


Dla Ciebie to chyba każda baba to #!$%@? jeśli się rucha przed ślubem.
Nie, #!$%@? są nazywane prostytutki, bo się je traktowało jak gówno i zarabiało na nich hajs.
Ty tylko powtarzasz po innych, bo tak jesteś nauczony.

Pytanie retoryczne, poznałeś w życiu jakaś prostytutke?
Czy widziales tylko na filmach w internecie?
@nigdy_mnie_nie_zbanujecie nie siedzę ogólnie w social mediach i of, ale też mi się wydaje, że jak tak z dupy zrobicie takie konto to #!$%@? zdziałacie. Ja tak to sobie wyobrażam (ale tylko teoretyzuje), że bym zrobił lasce najpierw cycki i ogólnie figurę, żeby wstydu nie było, i najpierw skupił się na jej instagramie. Jakieś zdjęcia z cospleyami z jakich chińskich bajek czy innych gier i na tym zrobił jakiś solidny fanbase spermiarzy
@nigdy_mnie_nie_zbanujecie: Bardzo dobry biznes polecam znam osoby ktore tez tym sie zajmuja, powiem ci nawet tak : czemu się ograniczać do jednego konta ja na twoim miejscu bym otwierał swoja własną agencje zarządzenia kontami na onlyfans, i współpracować z innymi dziewczynami ktore nie chca pisac z frajerami tam bo to zajmuje duzo czasu. One tylko wstawiaja zdjecia a ty zajmujesz sie reszta.