Wpis z mikrobloga

O czym musze pamietac, zakladajac swojej dziewczynie onlyfans, mystars itd?
Chcemy krecic filmy i sprzedawac.
Myslimy tez nad spotkaniami z facetami i trojkatami za hajs. Mam to juz z poprzednia dziewczyna na koncie.
Tak, nie mam z tym problemu ze upokarzam dziewczyne zarabiajac na niej w ten sposob (kasa idzie na nasze wspolne konto, wiec jestem troche jakby alfonsem ale ja sie zajmuje pisaniem ze spermiarzami wiec troche to jednak tez jest absorbujace)
To nie zarzutka

#onlyfans #mystars #zwiazki
  • 125
@Jamniki2: nie zarzutka, znam Adiego i wiem, że nie miałby problemu to zrobić a nawet właśnie jest tym zainteresowany i się nie dziwię, jeśli ktoś nie czuje żadnego wstydu i innych negatywnych emocji, to przecież zarabia zajebisty hajs na seksie z partnerką, osobą co do której są uczucia, a w tym przypadku tak jest. Gimbów, co tu się naśmiewają z tego, zżera zazdrość, że ktoś może zarabiać tysiące na tym, że
@nigdy_mnie_nie_zbanujecie: Pamiętać musisz o jednym - masz zamiar tworzyć produkt identyczny z setkami innych, do tego w branży, gdzie piractwo jest powszechne. Jeśli chcesz cokolwiek z tego wyciągnąć to musisz się nastawić na to, że prawdopodobieństwo sukcesu jest znikome i będziesz odpisywał spermiarzom za efektywną stawkę 2 PLN/h. Nie będąc wcześniej znanym szansa na wybicie się jest praktycznie zerowa.
@Jamniki2: gościa kiedyś #!$%@? z roboty za żart z rurką na lotnisku, poszedł na siłownie, #!$%@? sterydy i teraz jaki to jest wyzwolony bo nabił trochę mięśni i znalazł dupeczki na tinderze. Zagubiony gość. No nic jak jebnie siłką, teściem i oxanabolem to zobaczy jak go zaleje i zostanie stetryczałym 40 latkiem, z bebzonem, któremu inni ruchają kobietę za kasę. Jakie to jest słabe to ja #!$%@?ę, no ale niech żyje,