Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: o witam serdecznie. Czy ty przypadkiem nie pisałeś ze gowno się znam zakładając ze chciałbym na wyjeździe w Hiszpanii wydawać na jedzenie po 50e dziennie?
OP dzisiaj licząc wysiłek i podstawę spali 10k kcal.
To za ile euro bys to przejadł? No bo kolega robił to w tlenie to co teraz?
@Im_from_alaska: Dalej brniesz. Dobrze nasz grubasek idzie następnego dnia robi dwie-trzy godziny po płaskim. Spali złóżmy circa 1500kcal na podstawie miernika mocy i przeliczenia kj na kcal.

Wychodzi 14000 z dwóch dni. Czyli 7000 na dzień. Dalej czekam na odpowiedz ile będzie kosztować zjedzenie takiej ilości kcal w euro.
A to czy to jest po górach czy po czymkolwiek innym nie ma znaczenia w kontekście spalonych kalorii więc się uczepiłeś tych
@OscarDeLaRenta: Jedzie autem do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Im_from_alaska Tak, każdego dnia na deficycie po kilka dni podczas np. 10 dniowego wyjazdu.
SZCZURZYCA maksymalna się tu wylewa, twój mózg nie potrafi tego zrozumieć ze ktoś kręci w tlenie 250W przy twoich 150W przez co pali więcej kalorii i dla niego 600-700kcal na godzinę nie jest czymś niesamowitym i on musi to dojeść czy tego czy następnego
@Im_from_alaska: naprawdę chce poznać odpowiedz na to pytanie.
Ty jako doświadczony góral Hiszpan jesteś w stanie mi na nie odpowiedzieć.
Ile wydam na jedzenie codziennie 5-6k kcal za granicą.
Kłaniam się i słucham ukorzony przed Panem góralem :)
  • 3
@pawlos10rs: Aluminiowe jednak dla Grubego dużo lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Im_from_alaska: Podjeżdżając, gdy w trakcie nagle jest super widok (jak na zdjęciu tutaj), albo gdy chce mi się mocno siku, albo słońce nagle wyszło zza chmur po ostatnim zjeździe żeby się rozebrać - co ja, Koma przyjechałem tu ustanowić czy napawać się czasem i miejscem? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@steamy_window:
@TypowyXD: W ogóle Hiszpania jeśli chodzi o jedzenie jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100 zł. miesięcznie. Właśnie kończę taki miesiąc za 100 zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzony, zapchany. Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia, a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200 zł. (2 litry dziennie, czasami jeszcze
tak, każdego dnia na deficycie po kilka dni podczas np. 10 dniowego wyjazdu.


@TypowyXD: ja ci powtarzam - nie robisz takich długich i wyczerpującyc jazd dzień w dzień. w ogóle, jeśli traktujesz taki wyjazd jak 10 jednostek treningowych, to nie planujesz jazd po 10 godzin, bo po 5-6 już tylko się toczysz do celu xD takie 10 godzin robisz dla zabawy, nie treningu.

w ciągu 10 dni masz może 5 dni
Podjeżdżając, gdy w trakcie nagle jest super widok (jak na zdjęciu tutaj), albo gdy chce mi się mocno siku, albo słońce nagle wyszło zza chmur po ostatnim zjeździe żeby się rozebrać - co ja, Koma przyjechałem tu ustanowić czy napawać się czasem i miejscem? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Poemat: ah te wstrętne nerki i słońce, nawet podjazdu nie dadzą podjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°