Wpis z mikrobloga

Obserwuję ta aferę z dupy i zastanawiam się z jakimi matołami ja tu siedzę. Co wy macie w głowach stalkując laskę na jej kontach i wypisując posty do jej rodziny i dzieci. To pytanie retoryczne, nie oczekuję odpowiedzi od ludzi którzy maja gnijącego ziemniaka zamiast mózgu. #!$%@?ąc od wpisu laski na zamkniętej grupie.
Fajnie, że się dobrze bawicie niszcząc komuś życie. Smutne to jak was bawi lincz. A skończyć się może dla niej albo dla kogoś bliskiego w tragiczny sposób.

Byłam świadkiem jak plebs z pracbaza zaszczuł #niebieskipasek tylko dlatego, że koleś wrzucił swoje zdjęcie z niezamazaną twarzą i pytongiem na #roksa z ofertą dla kobiet. Śmiechom i głupim tekstom w pracbaza nie było końca.
Skończyło się #alkoholizmem głównego bohatera. Utratą pracy. Famą na całą to gówniane miasteczko. Gościu stoczył się na samo dno tylko dlatego, że chciał poruchać. Za bystry może nie był, ale za to był uczciwy przynajmniej względem kobiet które chciał posuwać.

Założę się, że większość tych których tak bawi aferaanalna by mu współczuło i pisało, że przecież to dobry op był.
Zanim zaczniecie na kogoś szczuć, może najpierw pomyślcie jakie to może mieć konsekwencje dla tej osoby i jej rodziny.
Czy byłoby wam miło, jakbyście to wy byli na ich miejscu?

Nie zapraszam do dyskusji bo z jełopami się nie dyskutuje.


#afera #aferaanalna #gownowpis #gownoburza
  • 131
  • Odpowiedz
@krytyk1205: No nic Mirku, mnie też nie bawi ani linczowanie tego gościa przez 10 tysięcy Karynek, ani linczowanie tej kobiety przez wykopków.

Jednak jeśli prześledzić przyczynę-skutek, to problemem jest istnienie tego typu grupy, gdzie wrzucane są profile mężczyzn z detalami, lokacjami i jest po nich pojazd.
Jeśli taka grupa istnieje pod egidą FB i FB nic z tym nie robi, to zalążkiem problemu jest też postawa FB.
  • Odpowiedz
@krytyk1205: nie muszę pokazywać dowodu na to że ma męża, to lewactwo-kukoldztwo spina się o to, że ludzie wypisują do jej rodziny lub dzieci. Jeśli ma męża, to dobrze, że ktoś do niego napisał, jak go nie ma, to nie ma o co się spinać?

Nie piszę, że chodzi o sprawiedliwość, po prostu dla mnie oczywistym jest, że jeśli podpisuje się pod swoimi opiniami imieniem i nazwiskiem, te opinie mogą trafić
  • Odpowiedz
po drugie nie zauważyłeś, że gościowi też robicie odpowiednią reklamę, pewnie będzie z niej zadowolony


@krytyk1205: no i co z tego? Może być zadowolony, będzie miał rekompensatę z tego, że jakaś baba rozpisuje się o nim w internecie i upublicznia jego zdjęćia. To co przytoczyło się jej, to to samo co ona zrobiła mu, tylko że na mniejszą skalę.
  • Odpowiedz
@krytyk1205: nie ogarniam takich ludzi Ty, czy ten ekshibicjonista z Twojej opowieści, jeśli ktoś coś wywleka (tu idealnie to pasuje) na widok publiczny, czy to część ciała, czy opinia, to oczywiste jest, że ludzie będą o tym dyskutować. Jakby wyjął fujarę w pracy to też byś mu współczuła?
  • Odpowiedz
@krytyk1205: wątpię, ale jeśli tak, to tym bardziej jest argument za tym wykopki życzliwie się odezwały do kogoś z JEJ miejsca pracy, czyż nie? Pewne czyny mają konsekwencje.
  • Odpowiedz
@krytyk1205: poznałaś uroki internetu i rozumienia anonimowości ja stary ale już na początku byłem uczony żeby niczego nie podawać w necie (za polubienie lub nie czegoś tam osoby były zwalniane z pracy)
  • Odpowiedz
@krytyk1205: ogolnie sporo racji, wykopki mocno przeginaja, tylko ta afera jest o tyle ciekawa ze to ona pierwsza obsmarowala typa myslac ze jest anonimowa, tak naprawde nie wiadomo za co, bo do niczego jej nie zmusil. Miala sie, w jej zamierzeniu, wylac niechec na niego, wspogrupowczynie mialy ja poglaskac po glowce i powspolczuc i tyle.
To ona pierwsza wyszla z atakiem i linczem i to na typie ktory nawet nie mogl
  • Odpowiedz
@krytyk1205: ojej, baba która wstawia zdjęcia chłopów z imieniem i nazwiskiem na kilkutysięczną grupę, gdzie jak widać, łatwo o wyciek, wpadnie w alkoholizm, bo ten wyciek tym razem dotyczy jej. Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krytyk1205: Oczywiście uprawiacie fikoły w jej obronie, jesteście beznadziejnymi przypadkami białorycerstwa i zmowy macic.

Laska umawia się na bzykanie z jakimś gościem. Do tej pory wszystko jest ok. Podczas zabawy coś idzie nie tak i laska doznaje urazu. Po co zachować się jak osoba dorosła, którą formalnie jest i zrozumieć, że wypadki przy tego rodzaju sportach ekstremalnych się zdarzają, a następnym razem bardziej uważać? Lepiej wkleić na grupkę facebookową jego dane
  • Odpowiedz
@krytyk1205: i dwie najbardziej plusowane odpowiedzi niosące za sobą ogromny ładunek merytoryczny: wstawaj zesrałeś się i komentarz usunięty przez moderatora. Zdecydowanie jesteś wieszczką.
  • Odpowiedz
@krytyk1205: no ale w przytoczonej przez Ciebie historii gościu nie upublicznił sam niczyich danych. Nie popieram linczu i żal mi tej kobiety i jej rodziny, zaznaczam tylko że ona sama też przekroczyła granicę i w żadnym komunikacie z apelem o nie uoubkicznianie tematu nie pomyślała o tym, żeby przeprosić.
  • Odpowiedz