Wpis z mikrobloga

Obserwuję ta aferę z dupy i zastanawiam się z jakimi matołami ja tu siedzę. Co wy macie w głowach stalkując laskę na jej kontach i wypisując posty do jej rodziny i dzieci. To pytanie retoryczne, nie oczekuję odpowiedzi od ludzi którzy maja gnijącego ziemniaka zamiast mózgu. #!$%@?ąc od wpisu laski na zamkniętej grupie.
Fajnie, że się dobrze bawicie niszcząc komuś życie. Smutne to jak was bawi lincz. A skończyć się może dla niej albo dla kogoś bliskiego w tragiczny sposób.

Byłam świadkiem jak plebs z pracbaza zaszczuł #niebieskipasek tylko dlatego, że koleś wrzucił swoje zdjęcie z niezamazaną twarzą i pytongiem na #roksa z ofertą dla kobiet. Śmiechom i głupim tekstom w pracbaza nie było końca.
Skończyło się #alkoholizmem głównego bohatera. Utratą pracy. Famą na całą to gówniane miasteczko. Gościu stoczył się na samo dno tylko dlatego, że chciał poruchać. Za bystry może nie był, ale za to był uczciwy przynajmniej względem kobiet które chciał posuwać.

Założę się, że większość tych których tak bawi aferaanalna by mu współczuło i pisało, że przecież to dobry op był.
Zanim zaczniecie na kogoś szczuć, może najpierw pomyślcie jakie to może mieć konsekwencje dla tej osoby i jej rodziny.
Czy byłoby wam miło, jakbyście to wy byli na ich miejscu?

Nie zapraszam do dyskusji bo z jełopami się nie dyskutuje.


#afera #aferaanalna #gownowpis #gownoburza
  • 131
@krytyk1205

Ten chłopak nikomu krzywdy nie zrobił, zlinczowali go za nieszablonowe zachowanie.

Ona zdradziła męża, zniszczyła rodzinę, przyniosła wstyd dzieciom i wszystkim jej bliskim, zachowała się jak ostatnia świnia.

Dobrze się stało, że temat wyszedł w formie afery, bo jeszcze więcej ludzi by mogło niesprawiedliwie przez nią cierpieć.