Wpis z mikrobloga

Obserwuję ta aferę z dupy i zastanawiam się z jakimi matołami ja tu siedzę. Co wy macie w głowach stalkując laskę na jej kontach i wypisując posty do jej rodziny i dzieci. To pytanie retoryczne, nie oczekuję odpowiedzi od ludzi którzy maja gnijącego ziemniaka zamiast mózgu. #!$%@?ąc od wpisu laski na zamkniętej grupie.
Fajnie, że się dobrze bawicie niszcząc komuś życie. Smutne to jak was bawi lincz. A skończyć się może dla niej albo dla kogoś bliskiego w tragiczny sposób.

Byłam świadkiem jak plebs z pracbaza zaszczuł #niebieskipasek tylko dlatego, że koleś wrzucił swoje zdjęcie z niezamazaną twarzą i pytongiem na #roksa z ofertą dla kobiet. Śmiechom i głupim tekstom w pracbaza nie było końca.
Skończyło się #alkoholizmem głównego bohatera. Utratą pracy. Famą na całą to gówniane miasteczko. Gościu stoczył się na samo dno tylko dlatego, że chciał poruchać. Za bystry może nie był, ale za to był uczciwy przynajmniej względem kobiet które chciał posuwać.

Założę się, że większość tych których tak bawi aferaanalna by mu współczuło i pisało, że przecież to dobry op był.
Zanim zaczniecie na kogoś szczuć, może najpierw pomyślcie jakie to może mieć konsekwencje dla tej osoby i jej rodziny.
Czy byłoby wam miło, jakbyście to wy byli na ich miejscu?

Nie zapraszam do dyskusji bo z jełopami się nie dyskutuje.


#afera #aferaanalna #gownowpis #gownoburza
  • 131
@Niedobry: Ale w sumie nie rozumiem, o ile dobrze przeczytałem to spotykała się miesiąc z typkiem i podczas analu jej wypadł kręg czy coś. W sumie smieszne no ale dlaczego ją się obraża? Miała męża czy coś? Czy dlatego, że dała dane kolesia na grupke, bo to troche #!$%@?.
A ja mam te szlaufy w #!$%@?.

Corke mam do wychowania. Niech sie uczy jak koncza #!$%@?. A tym bardziej niech sie uczy jak koncza glupie #!$%@?.


Skoncz #!$%@? kocopoly. Zycie i wybory. Oraz odpowiedzialnosc za nie.


Zyjemy w spoleczenstwie ktore albo bedziemy ksztaltowac my albo ladacznice typu Lilka lub inna Anka. Albo te #!$%@? z "Ekipy".


@Niedobry: A na czym polegała "szlaufowatość" tej babki bo nie śledzę dokładnie całej tej
@enzojabol:

A na czym polegała "szlaufowatość" tej babki bo nie śledzę dokładnie całej tej śmiesznej "afery"? Na tym że się umówiła z jakimś typem i zgodziła się z nim na seks i to na łolaboga anal? Czy coś faktycznie konkretnego odwaliła?


W teorii odwaliła to, że upubliczniła twarz faceta z tindera, ostrzegając przez relacją z nim, że nie warto go brać na poważnie i się angażować, bo jemu chodzi tylko o
@krytyk1205: przecież wykopkom pokazać ładne rzeczy, to jak rzucić świniom perły.

ile było ładnych dziewuch co sie pruły internetowo i dostarczały pieniężnego kontentu jak blvckdozen?
ile było inby na jakichś stronach dla patusów zanim mirki zaczęły 'trollować' jak rasowe debile pytaniami czy w ZK sprawdzają czy w kremówkach są pilniki do piłowania krat? ile było stron dla loch gdzie gniło sie jak #!$%@? z samych dialogów między nimi? ilu było wykrętów
Przez takich spermiarzy jak ty


@snickersfgh: do siebie nie równaj mirek.
same historie tych typ były kopalnią beki, a przez takie głupie stalkowanie które nic nikomu nie daje zwyczajnei ogranicza się sobie kontent, bo nikt nie chce pisać swoich historii irl. tylko odwala sie karuzela 'trollowania' jak na 'pozdrowienia do więzienia' z fb gdzie działanie mirków jest tak prymitywne, że nawet najgorsze patusy sie połapały.
Przepraszam @Moderacja za przeklinanie ostre, ponioslo mnie bo temat drazliwy dla mnie osobiscie. Aaaa i "Anka" to bylo odniesienie do zony pewnego pilkarza a nie do szanownej Pani @a_s i jej kilku niewinnych aktow z kiedys.

To sa dwie rozne rzeczy. Przepraszam
Byłam świadkiem jak plebs z pracbaza zaszczuł #niebieskipasek tylko dlatego, że koleś wrzucił swoje zdjęcie z niezamazaną twarzą i pytongiem na #roksa z ofertą dla kobiet. Śmiechom i głupim tekstom w pracbaza nie było końca.


@krytyk1205: Co za debil xD Pomijając niezamazany ryj, to przecież rynek matrymonialny tak wygląda, że laska wychodzi na ulicę i ma 10 chętnych na ruchanie, po co miałaby płacić za jakiegoś Zenka? :D
@krytyk1205 zgadzam się, trochę zaszło to za daleko. śmieszki śmieszkami bo temat zabawny, ale wykopki to jednak skończeni nieudacznicy kierujący się pierwotnymi pobudkami, zgnili od środka, zazdrośni i zawistni. Rujnują życia, wypisują do pracodawców i rodzin, zwykłe toksyczne #!$%@?. Kto wam urwa dał prawo by mówić co jest dobre a co złe, elyto internetu z koprem pod nosem?
@cpt_foley: Nikt nikomu do niczego nie dał prawa, internet to dziki zachód. Tylko, że wykopki napadają na facebookowy pociąg anonimowo, z chustami na ich homoseksualnych ordynarnych ryjach, a ta laska pod swoim imieniem i nazwiskiem próbowała obsmarować gównem jakiegoś randomowego gościa po analu, który w sumie jej się podobał, ale później coś tam jej wypadło.

Gadanie o moralności to tylko bait, wszyscy są tutaj właściwie winni, ale konsekwencje ponosi tu tylko