Wpis z mikrobloga

@aarahon: z tym jego robieniem na #!$%@? i robieniem "dla siebie a nie dla kogoś" to też mu bokiem wychodzi, słyszałem już niejedną opinię że przestał go oglądać bo uznał że ma coś ciekawszego do roboty niż patrzenie na kolesia z syndromem primabaleriny i wybujałym ego XD i nie, nie ma zdrowego podejścia do motoryzacji - z rok jak nie lepiej nasmarował artykuł w którym twierdził że dobrze że benzyna jest
@open_or_die: Jakie problemy z dźwiękiem? Nie oglądam gościa, ale sprawdziłem ostatni filmik i nie nazwałbym tego "problemami z dźwiękiem", bo one kojarzą mi się z trzaskami, obcinaniem częstotliwości i innymi technicznymi problemami.

U niego dźwięk jest po prostu słabo nagrany, słychać bardziej wiatr/szum tła, poza tym sepleni i krzyczy czasami XD
Ale idzie go zrozumieć XDDD
Określił bym to jako #!$%@? ale stabilnie, spodziewałem się czegoś dużo gorszego, ma to swój
  • 0
@NuklearnySzpadel wszystkie ze Szwajcarii.

nie da się kupić w Szwajcarii auta z tablicami rejestracyjnymi, tablice są własnościowe.
sprzedajesz auto to tablice sobie zostawiasz lub zwracasz do urzędu.

Jagoda twierdził że kupują auta z tablicami ale jak się dowiedział że tak się nie da to zaczął blokować.

więc sobie wymyślili że założą repliki tablic z allegro i będą tak testować auta na drogach publicznych - auta bez ubezpieczenia, przeglądu, dowodu rejestracyjnego, po prostu
  • 0
@NuklearnySzpadel kupują na aukcjach, przyjeżdżają na lawetach.

a dodam jako ciekawostkę że przewiezienie zarejestrowanego auta przez szwajcarską granicę to nie jest prosta sprawa.

sam miesiąc szukałem śmiałka który mi to ogarnie bez kaucji ( ͡º ͜ʖ͡º)

tak samo ich wycieczki na Berlin mają dziwnie polskie widoki ( ͡º ͜ʖ͡º)