Wpis z mikrobloga

Wyplusujcie w gorące, pojawiło się wiele pytań o link z tańcami Anny. Nie każdy ma siłę oglądać stories na IG, dlatego specjalnie dla Was zbiór tańca bachaty.

Podsumowując dotychczasowe osiągnięcia: wypok już odniósł sukces, Anna robi mocny damage control, agencja PR nie ma spokojnego weekendu. Z instagrama zniknęły tańce z miniaturek, od 3 dni tylko fotki rodzinne i zadowolony RL9 (oby serio byl zadowolony).

To niech zostanie w sieci, bo obawiam się, że zaraz znikną też stories z tańcami z IG.

Robert, trzymamy kciuki za powrót do formy, najlepiej już dziś z Atletico!

Enjoy.

#lewandowski #afera #lewandowska #p0lka
lskx - Wyplusujcie w gorące, pojawiło się wiele pytań o link z tańcami Anny. Nie każd...
  • 37
nie no to jest patologia. Robert afery nie chce chyba robić. Ja bym tak nie dał rady.


@lskx: No Robercik jest teraz w mega niewygodnej sytuacji. Jak to się rozdmucha jeszcze bardziej i zostanie zapytany w jakimś wywiadzie to nie będzie mógł palić janka w nieskończoność. Ciekaw jestem czy już do niego dotarło bo ja na jego miejscu wziął bym starom na dywanik i postawił ultimatum że ma się ogarnąć. Chociaż
@lskx: Dobra, teraz to ja nie rozumiem o co chodzi. Czytałem tylko nagłówki. Myślałem, że chodzi o to, że jej prywatny trener sobie za dużo pozwala i ona też go za dużo dotyka. A tutaj widzę w większości standardowe imprezy baciaty, gdzie ona tańczy z różnymi gośćmi. Tak samo wyglądają imprezy Kizomby, Salsy, West Coast Swing'a, Tanga, tańca użytkowego. Ok, są to trochę "dalsze" tańce i dotykania drugiej osoby jest trochę
@kickdagirlz: Może i by był trzask pękających dup. Pytanie czy w obu przypadkach tak powinno być. Bo to co się tutaj na wykopie dzieje, to co to jest? Zemsta? Potrafię docenić zemstę. Ale tutaj najmniejszego sensu w niej nie widzę. Mężczyźni rzeczywiście są dyskryminowani. Jednak żądanie, aby kobiety w takich samych sprawach były tak samo dyskryminowane jest bez sensu. Tylko jeszcze bardziej niszczy społeczeństwo.
@Dragonan: też obejrzałem do połowy ten filmik i uważam podobnie, ale wykop stoi na stanowisku (na pewno ze swojego bogatego towarzyskiego doświadczenia( ͡° ͜ʖ ͡°) ), że wszystkie kursy tańca kończą się zbiorową kopulacją....
Z drugiej strony wizerunkowo dla Lewandowskich udział Anki w takich tańcach jest niespójny, ponieważ do tej pory Lewandowska była przedstawiania jako aktywna kobieta wspierająca swojego męża.