Wpis z mikrobloga

Wyplusujcie w gorące, pojawiło się wiele pytań o link z tańcami Anny. Nie każdy ma siłę oglądać stories na IG, dlatego specjalnie dla Was zbiór tańca bachaty.

Podsumowując dotychczasowe osiągnięcia: wypok już odniósł sukces, Anna robi mocny damage control, agencja PR nie ma spokojnego weekendu. Z instagrama zniknęły tańce z miniaturek, od 3 dni tylko fotki rodzinne i zadowolony RL9 (oby serio byl zadowolony).

To niech zostanie w sieci, bo obawiam się, że zaraz znikną też stories z tańcami z IG.

Robert, trzymamy kciuki za powrót do formy, najlepiej już dziś z Atletico!

Enjoy.

#lewandowski #afera #lewandowska #p0lka
lskx - Wyplusujcie w gorące, pojawiło się wiele pytań o link z tańcami Anny. Nie każd...
  • 37
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: jak tańczy zawodowo to wartość artystyczna takiego widowiska jest dużo większa i taki taniec ma większy sens. Nie wyskakuje tez z takim hobby nagle po 30 latach tylko to jej praca.

I tez co innego jak ktoś był tancerka burleski całe życie i znajduje męża i kontynuuje swoja karierę a co innego jak w wieku 35 lat zachciewa się komuś rozbierać na scenie.
  • Odpowiedz
Lewandowska była przedstawiania jako aktywna kobieta wspierająca swojego męża.

@bdg-bro: A tu może czegoś nie wiem.

Ja założyłem, że ona chciała wejść w kolejny biznes: taniec. I że to nie jest dla niej nawet na żadnym poziomie rozrywka, ale tylko i wyłącznie praca.
  • Odpowiedz
@Dragonan: dokładnie. Nie wiem czy to tylko moja bańka czy generalny trend ale widzę coraz więcej zajęć/aplikacji łączących aktywność fifzyczna i taniec. Kiedyś była tylko zumba i poledance a teraz widzę coraz więcej tańców sprzedawanych jako sposób na schudnięcie oraz zwiększenie pewności siebie
  • Odpowiedz
@IlawaNidzica: Covid-19 się skończył. O niej coraz mniej było słychać, bo jej wizerunek się już zestarzał. Potrzebowała czegoś nowego. W świecie różnych tańców w Polsce nie rozwija się jakoś "influenserstwo". Jako wizerunek promujący biznes, nie miałaby w tej "branży" żadnej konkurencji. No pomysł idealny....
  • Odpowiedz
@lskx: Widzę, że nawet jak stare babska poumierają, to w tym chlewie obsranym gównem nadal będzie mentalne średniowiecze gdzie żona nie może sobie #!$%@? bachaty potańczyć, BO SIE DOTYKA Z INNYM TYPEM. A potem płacz, że jeden z drugim incel nie może znaleźć dziewczyny ze swoim troglodyckim podejściem, iks #!$%@? de wykopki, nawet mi was nie żal
  • Odpowiedz
  • 0
@nigdypoalko92: a ty widziales kiedykolwiek jakikolwiek wywiad z Robercikiem? Przecież to są gorsze wywiady niż z politykami przed wyborami. Pół słowa się bez autoryzacji nie prześlizgnie a Robertowi można zadać tylko takie pytania jakie mu się wcześniej wysłało i on się mógł nauczyć odpowiedzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dragonan: tego nie ogarniesz to jest wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masakra internet miał nas zbliżyć a tylko zamknął inceli w 4 ścianach, i teraz szokuje ich świat :D
  • Odpowiedz
@Dragonan: Łykopi wierzą, że jak już zdobędziesz kobietę to masz ją na wyłączność jak przedmiot i żaden inny troglodyda nie może jej dotknąć nawet w tańcu. A jedyne na co ich w większości stać to trzepanie do filmików i kręcenie takich afer z dupy bo LEWAMDOFSKA ZATAŃCZYŁA BACHATE Z INNYM CHOPEM XD A prawda jest taka, że wszystkie imprezy salsoteki itd. polegają na tym, że cały wieczór obracasz inne kobiety
  • Odpowiedz
@Dragonan "bo to co się tutaj na wykopie dzieje, to co to jest", uwaga odpowiedź: nieuleczalna choroba xd mają dzieciaki piaskownicę pod tytułem Anna Lewandowska teraz, zaraz się coś innego odwali i pójdę do innej xd a, że opinie niepochlebne to od razu zemsta... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz