Wpis z mikrobloga

Wyplusujcie w gorące, pojawiło się wiele pytań o link z tańcami Anny. Nie każdy ma siłę oglądać stories na IG, dlatego specjalnie dla Was zbiór tańca bachaty.

Podsumowując dotychczasowe osiągnięcia: wypok już odniósł sukces, Anna robi mocny damage control, agencja PR nie ma spokojnego weekendu. Z instagrama zniknęły tańce z miniaturek, od 3 dni tylko fotki rodzinne i zadowolony RL9 (oby serio byl zadowolony).

To niech zostanie w sieci, bo obawiam się, że zaraz znikną też stories z tańcami z IG.

Robert, trzymamy kciuki za powrót do formy, najlepiej już dziś z Atletico!

Enjoy.

#lewandowski #afera #lewandowska #p0lka
lskx - Wyplusujcie w gorące, pojawiło się wiele pytań o link z tańcami Anny. Nie każd...
  • 37
  • Odpowiedz
nie no to jest patologia. Robert afery nie chce chyba robić. Ja bym tak nie dał rady.


@lskx: No Robercik jest teraz w mega niewygodnej sytuacji. Jak to się rozdmucha jeszcze bardziej i zostanie zapytany w jakimś wywiadzie to nie będzie mógł palić janka w nieskończoność. Ciekaw jestem czy już do niego dotarło bo ja na jego miejscu wziął bym starom na dywanik i postawił ultimatum że ma się ogarnąć.
  • Odpowiedz
@lskx: Dobra, teraz to ja nie rozumiem o co chodzi. Czytałem tylko nagłówki. Myślałem, że chodzi o to, że jej prywatny trener sobie za dużo pozwala i ona też go za dużo dotyka. A tutaj widzę w większości standardowe imprezy baciaty, gdzie ona tańczy z różnymi gośćmi. Tak samo wyglądają imprezy Kizomby, Salsy, West Coast Swing'a, Tanga, tańca użytkowego. Ok, są to trochę "dalsze" tańce i dotykania drugiej osoby jest
  • Odpowiedz
@lskx: PRZECIEŻ TO ZWYKŁY TANIEC INTCELUUU!!!!!!!!11111111 ONA NIC ZŁEGO NIE ROBI, TO TYLKO TANIEC!!!!1111 XDDDD

Jakbym w alternatywnej rzeczywistości miał dupę, która tak tańczy z jakimś gościem to chyba bym się ze wstydu spalił.
  • Odpowiedz
@Dragonan nie zgodzę się z Tobą; weź teraz odwróć rolę, jakby Lewandowski tańczył tak z jakąś gorąca Latynoską, trzask pękających dup byłoby słychać w Australii. Niech se tańczy ale serio pokazywanie samych gorących uścisków z, nie okłamujmy sie, o niebo lepiej wyglądającymi Rodrigesami to strzał w potylicę dla Roberta
  • Odpowiedz
@kickdagirlz: Może i by był trzask pękających dup. Pytanie czy w obu przypadkach tak powinno być. Bo to co się tutaj na wykopie dzieje, to co to jest? Zemsta? Potrafię docenić zemstę. Ale tutaj najmniejszego sensu w niej nie widzę. Mężczyźni rzeczywiście są dyskryminowani. Jednak żądanie, aby kobiety w takich samych sprawach były tak samo dyskryminowane jest bez sensu. Tylko jeszcze bardziej niszczy społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@lskx: Ja #!$%@?, pierwszy raz widzę te tańce. Jak ktoś to ładnie ujął, taniec, którego kobieta nie jest w stanie zatańczyć ze swoim ojcem to po prostu wymówka na erotykę, tańce godowe, szukanie wymówki na macanki. Jak ktoś powie, że to po prostu taki taniec to niech go zatańczy jej matka, matka Roberta.
  • Odpowiedz
@Dragonan: też obejrzałem do połowy ten filmik i uważam podobnie, ale wykop stoi na stanowisku (na pewno ze swojego bogatego towarzyskiego doświadczenia( ͡° ͜ʖ ͡°) ), że wszystkie kursy tańca kończą się zbiorową kopulacją....
Z drugiej strony wizerunkowo dla Lewandowskich udział Anki w takich tańcach jest niespójny, ponieważ do tej pory Lewandowska była przedstawiania jako aktywna kobieta wspierająca swojego męża.
  • Odpowiedz