Wpis z mikrobloga

Jako społeczność przegryw, pierwsza siła wykopu, tworząca ten dziwny portal i podtrzymująca go przy życiu, żądamy usunięcia tego czegoś spod belki świętego tagu. Zostało już tysiące razy udowodnione, że telefony zaufania gówno dają dla takich osób jak my. Nie wciskajcie nam na siłę czegoś, o co nikt z nas nie prosił, a co szpeci i denerwuje osoby z prawdziwymi problemami i złamanymi życiami. Wciskanie "pomocy" na siłę nie jest dobre.

Ta śmieszna lista jedynie pokazuje, jak bardzo nasza społeczność jest niezrozumiana, a nasze problemy umniejszane do takich, które rozwiąże śmieszny telefon. To jest kpina z nas i tagu. To sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej zirytowani i ośmieszeni, to zwyczajnie krzywda dla tego miejsca. Miejcie honor i naprawcie swój błąd wedle woli użytkowników, którzy zresztą jak sami twierdzicie "tworzą ten portal". Proszę uszanować nasze zdanie.

#przegryw #wykop @m__b @Moderacja
Van-der-Ledre - Jako społeczność przegryw, pierwsza siła wykopu, tworząca ten dziwny ...

źródło: Out

Pobierz
  • 24
@Van-der-Ledre: "wciskanie pomocy na siłę nie jest dobre"

No tak, zapomniałem, że wy chcecie po prostu gnić w tym swoim użalaniu się nad sobą i wiecznie stawiać się w roli najbardziej poszkodowanych osób na świecie.

Mam wrażenie, że większość osób na tagu robi z siebie jakichś męczenników i wręcz odczuwa satysfakcję gdy może powiedzieć, że ma gorzej od kogoś innego.

Ps.
Nie mierz wszystkich swoją miarą. To, że Ty chcesz się
@Mineciarz69: Tak, dokładnie to Ci w życiu pomoże. Jak wiadomo żaden człowiek poniżej 180cm nigdy nie był w związku, a jak widzisz takie pary na ulicy to są to agenci matrixa.

Tak samo każda psycholog to tępa Julka z problemami psychicznymi i jak wiadomo nie ma opcji zapisać się do faceta psychologa.

A o wizycie u psychiatry tym bardziej nie ma sensu wspominać, bo to też pewnie zawód zdominowany przez Julki,
Zostało już tysiące razy udowodnione, że telefony zaufania gówno dają dla takich osób jak my


@Van-der-Ledre: zgadzam się w 100%. Jesteście atencjuszami i zależy wam tylko aby inni się użalali nad waszym losem. Nie chacie ani pomocy ani niczego w swoim życiu zmienić. Bardzo wygodne podejście - to świat i wszyscy dookoła są winni mojego #!$%@? a nie ja XD