Wpis z mikrobloga

Ludzie bez kitu wyjaśnijcie mi, jestem młodym gościem, niedługo 23 lata. Chodzę na terapię grupową (dda, depresje itd). Były studentki które robiły za obserwatorów. Po pewnym momencie zaczęliśmy temat, nie wytrzymałem i powiedziałem co mi leży na duszy, powiedziałem że wielokrotnie zostałem odrzucony przez kobiety za to że jestem ,,miękki,, i ,,#!$%@?,,. One zaczęły mi tłumaczyć, że wiele kobiet docenia spokojnego faceta, nie szukającego konfrontacji. Powiedzcie szczerze czy mówiły prawdę czy po prostu mnie chciały pocieszyć a tak naprawdę podziwiają ,,badboyów,,.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #psychologia #niebieskiepaski #depresja #zwiazki
  • 56
@Arstotzkaball: Mówiły prawdę, wbrew temu, co się uważa na wykopie, kobiety mają różne preferencje. Są takie, które szukają bad boy'ów i "emocji", a są też takie, które cenią stabilizację i spokój.

że zostałeś odrzucony za bycie "miękkim" a mogło chodzić o coś zupełnie innego.


O, tak też mogło być.
@Arstotzkaball: wiesz, ludzie dobierają się na podstawie wartości. Nieraz pewnie widziałeś ładną dziewczynę z jakimś brzydalem i się zastanawiałeś o co chodzi. A on był w stanie np. zaspokoić jej potrzebę bezpieczeństwa, grał np. na jakimś instrumencie plus milion innych możliwości. Każdy z Nas jest indywidualny i różnie dobiera osoby z którymi tworzy relacje. Ja np. nie umiem obcować z kobietami co mają siano w głowie, nie uważam ich za atrakcyjne
@Arstotzkaball: Musiały tak powiedzieć. Inaczej zachęcały by Cię do udawania macho, a to dzisiaj wygląda jak groteska.

Nie wiem czy przez spokój masz na myśli nieśmiałość - jeśli tak, to to naprawdę będzie Ci w życiu przeszkadzać (zwłaszcza w kontaktach z kobietami).

Też nie wiem czy przez nieszukanie konfrontacji masz na myśli unikanie konfrontacji. Jeśli tak, to też jest problem.

To czy kobiety lubią bad boyów nie ma znaczenia, bo jeżeli
@Arstotzkaball: no typie ale pomiędzy byciem "miekkim" i badboyem to jest cała gama innych zachowań i ludzi. Ty wymieniłeś dwie skrajności. Większość ludzi jest po prostu zwyczajna, ani miękka ani badboyowata. I większość kobiet chce zwykłego faceta. Takiego który czasami jest wrażliwy, uroczy, szarmancki, a czasami twardy, pewny siebie. Takiego, który raz w łóżku wycałuje jej całe ciało i będzie namiętny, a innego razu złapie za włosy, da 10 klapsów i
@Arstotzkaball: kłamały, bo jestes taka pipa, ze bały sie cie jeszcze bardziej zranic. Kobiety chca miec tylko hard style chlopa. Teraz jak poznasz jakas dziewczyne, to na dzien dobry walnuj jej z dyńki zeby wiedziala who is who w wasz przyszlym wyimaginowanym zwiazku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Arstotzkaball: ogólnie kolego to... Musisz poczekać xD. Różowe (+- Twoje rówieśniczki) są w swoim prime teraz, ładniejsze i jędrniejsze już nie będą, za to chłopa prime przychodzi parę lat później. Trzymaj się wariacie, jeszcze będziesz posuwał hot18