Wpis z mikrobloga

Ludzie bez kitu wyjaśnijcie mi, jestem młodym gościem, niedługo 23 lata. Chodzę na terapię grupową (dda, depresje itd). Były studentki które robiły za obserwatorów. Po pewnym momencie zaczęliśmy temat, nie wytrzymałem i powiedziałem co mi leży na duszy, powiedziałem że wielokrotnie zostałem odrzucony przez kobiety za to że jestem ,,miękki,, i ,,#!$%@?,,. One zaczęły mi tłumaczyć, że wiele kobiet docenia spokojnego faceta, nie szukającego konfrontacji. Powiedzcie szczerze czy mówiły prawdę czy po prostu mnie chciały pocieszyć a tak naprawdę podziwiają ,,badboyów,,.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #psychologia #niebieskiepaski #depresja #zwiazki
  • 56
@Arstotzkaball:

no typie ale pomiędzy byciem "miekkim" i badboyem to jest cała gama innych zachowań i ludzi. Ty wymieniłeś dwie skrajności. Większość ludzi jest po prostu zwyczajna, ani miękka ani badboyowata. I większość kobiet chce zwykłego faceta. Takiego który czasami jest wrażliwy, uroczy, szarmancki, a czasami twardy, pewny siebie. Takiego, który raz w łóżku wycałuje jej całe ciało i będzie namiętny, a innego razu złapie za włosy, da 10 klapsów i
@Arstotzkaball:
Ja mam spokojnego faceta.
Mogę z nim pójść na wesele, do dobrej restauracji i nie doświadczać upokorzenia, bo nie bajeruje innych kobiet i umie się zachować. Wystarczy mi problemów, które mam na co dzień. Nie chcę się jeszcze zastanawiać, czy mój facet pajacuje na boku.
@Arstotzkaball: to prawda, ale 2 uwagi:
1. prawdopodobnie ciezko Ci w to uwierzyc, bo zapamietujesz porazki.
2. to absolutnie nie znaczy ze jak bedziesz cichy, spokojny i bez inicjatywy to kiedys "sie ulozy". Co mam na mysli - zyjemy w takiej kulturze co jednak mamy rozne wbite oczekiwania wzgledem plci. Wyolbrzymiajac, cicha i spokojna kobieta moze trafic na kogos kto sie zainteresuje i bedzie "lapal kontakt", facet w analogicznej sytuacji teoretycznie
@Arstotzkaball: znam tylko jedną laskę, która leci na "badbojów", zresztą totalnie zniszczyła sobie tym życie swoje i swojej córki. Z tych, które są w związkach, wszystkie pozostałe wybrały sobie jakiegoś normalnego gościa.

Innymi słowy, tak jak ktoś napisał, dostawałeś kopy w dupę od lasek, bo pewnie masz odrzucający styl bycia, ale ciężko się samemu przed sobą przyznać, że ma się wady, to sobie wmówiłeś, że to z powodu posiadania "zalety" jaką
Powiedzcie szczerze


@Arstotzkaball: kłamały :p żadna kobieta nie lubi miękkich gości. wiąrzą się czasami z takimi, ale głównie dlateo że nie ma czułego barbarzyńcy w zanadrzu.
taka jest prawda.

ogólnie to unikaj jak ognia kobiet psychologów. przeważnie patrzą na świat przez kobiece okulary, nie mając pojecia o męskim świeciej.