Wpis z mikrobloga

Ludzie bez kitu wyjaśnijcie mi, jestem młodym gościem, niedługo 23 lata. Chodzę na terapię grupową (dda, depresje itd). Były studentki które robiły za obserwatorów. Po pewnym momencie zaczęliśmy temat, nie wytrzymałem i powiedziałem co mi leży na duszy, powiedziałem że wielokrotnie zostałem odrzucony przez kobiety za to że jestem ,,miękki,, i ,,#!$%@?,,. One zaczęły mi tłumaczyć, że wiele kobiet docenia spokojnego faceta, nie szukającego konfrontacji. Powiedzcie szczerze czy mówiły prawdę czy po prostu mnie chciały pocieszyć a tak naprawdę podziwiają ,,badboyów,,.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #psychologia #niebieskiepaski #depresja #zwiazki
  • 56
@Arstotzkaball: ekhm oczywiście że one nie chcą bad boyow. Ale #!$%@? też nie chcą. Zdziwiłbys się jak laski liczą się z opinią innych lasek nt. faceta. A wiesz co laski kręci najbardziej ? Twoja niezależność finansowa, jakkolwiek brutalnie to nie brzmi. To jest ten cichy facet. Na samym romantyzmie daleko nie zalecisz.
Mylisz się.


@choochoomotherfucker: Nie, nie mylę. Tak się składa że mam dużo koleżanek, czy to na studiach, czy w pracy. Każda miała bądź ma przygode/przygody z jakimś agresywnym typkiem :p Kiedyś się dziwiłem, że jakim cudem taka ładna dziewczyna, jest z typem który najzwyczajniej w swiecie w towarzystwie ją szmaci :p Bądź jak to się stało że ta cicha i spokojna Andzela z 3b jest z chłopem, co miał problemy z
@przegro_pisarz: Nie zawsze mówią prawdę, ale w tym przypadku pewnie powiedziały i mogło chodzić o to, co napisał mirek w drugim komentarzu.

@Ulfric_Stormcloak: A mnie nigdy tacy faceci nie pociągi i nigdy z takim nie byłam. Jestem jedyną kobietą na świecie, która tak ma? Trochę wątpię.

Nauka ma na to inną odpowiedź.


Ok, pokaż mi badania, z których wynika, że 100% kobiet woli bad boy'a.
@Arstotzkaball: może masz fałszywe wyobrażenie kto to jest bad boy
"szukanie konfrontacji" to masz na myśli chęć #!$%@? się? ktoś ci zatrąbił a ty wysiadasz z samochodu żeby mu coś "wyjaśnić"?
tacy bad boye może działają na jakieś patusiary,
ale jako 23 latek, na studentkach zrobisz większe wrażenie mając jakiś tam status społeczny (przyszłościowy zawód) czy majątkowy (bogaty z domu, lub dobra praca) niż tym że na skrzyżowaniu będziesz się #!$%@?ł
@Arstotzkaball: Jak facet jest przystojny, ma wysoki status i dużo zarabia, to wtedy docenią jego spokojność, więc Cię nie okłamały. Jak będziesz miał dobry zawód po studiach, wymaksujesz wygląd, wyleczysz się z depresji, to może będziesz miał jakieś szansę na związek. Skoro zostałeś wielokrotnie odrzucony, chodzisz na terapię grupową, to znaczy, że walczysz o siebie, czyli jakiś punkt wyjścia jest.
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno:

Nieraz pewnie widziałeś ładną dziewczynę z jakimś brzydalem i się zastanawiałeś o co chodzi. A on był w stanie np. zaspokoić jej potrzebę bezpieczeństwa, grał np. na jakimś instrumencie plus milion innych możliwości.

Jeszcze w życiu takiej sytuacji nie widziałem, no chyba że dla Ciebie ładna kobieta to taka co wystarczy, że BMI ma w normie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To co jest najistotniejsze to pewność siebie. To czy jesteś pewnym siebie agresywnym bad boyem, czy pewnym siebie introwertykiem, który unika konfrontacji, a kiedy do niej dojdzie, to stara się wyciszać emocje wszystkich stron, to nie ma znaczenia. Ważne żebyś wyrobił w sobie pewność siebie, żebyś był świadomy swoich mocnych stron i ograniczeń. Kobiety maja rozne widzenie idealnego faceta, ale wspólnym mianownikiem dla każdej zdroworozsądkowej kobiety będzie właśnie pewność siebie jej partnera.
@Arstotzkaball: Mówiły co chcesz usłyszeć, a w rzeczywistości pewnie myślały coś kompletnie innego. Może też faktycznie chciały wskazać jeszcze inny aspekt poza byciem miłym- np. ktoś może być miłym i zarazem sprawiać wrażenie creepa, który za szybko skraca dystans.