Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu.
Udało mi się dostać do korpo na Junior Buisiness Analyst. Dość szybko, myślałem że będzie to trwało pół roku ale dość szybko dostałem zaproszenie na rozmowę online, potem. Ogólnie to ja #!$%@?, wyrwałem się z medycznego syfu, zupełnie inna jakość życia. Ludzie mili, chamstwo nie istnieje, nikt mi z ulicy nie przyjdzie i nie zacznie mnie obrażać. Ja #!$%@? jakie złoto xD
Jeszcze robota w sumie lekka i łatwa, biuro czyste i nie piździ mi w nim. Bez porównania.
Dzięki bogu nigdy więcej szpitala.

#praca #korpo #pracbaza #it #ba #analytics
  • 16
@gracilis ja mam też spaczony obraz Polski (od początku w IT w korpo z zachodni standardami + zespoły międzynarodowe). imho Polska jest zajebista... a później jadę na święta do rodziny w Polsce C.... i się dziwię o co im chodzi.
  • 0
@NaczelnyAgnostyk: paradoksalnie to SQLa uczyłem się najkrócej, w ramach rozmowy miałem po prostu wyodrębnić z tabeli dane, potem parę pytań z finansów, obrotu papierami wartościowymi i to było na tyle. Miałem wrażenie że babeczka ma we mnie #!$%@? i zrobiłem to na luzie.
@gracilis:

Jeszcze robota w sumie lekka i łatwa, biuro czyste i nie piździ mi w nim

no i super, popracujesz trochę to będziesz mógł dodać do listy jeszcze pracę z domu i wyższą stawkę godzinową niż w szpitalu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak będziesz przechodził na kontrakt to rozejrzyj się za projektami dla firm farmaceutycznych/medycznych - będziesz miał lepszą pozycję negocjacyjną z wiedzą domenową.