7,5 mln zł kary nałożone na przychodnię stomatologiczną ze Strzegomia.

Narodowy Fundusz Zdrowia zażądał zwrotu znacznej części środków i nałożył karę na przychodnię stomatologiczną ze Strzegomia, która miała wykonywać usługi stomatologiczne dla dzieci z podstawowych szkół publicznych.

- #
- #
- #
- #
- #
- 73
- Odpowiedz

![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (73)
najlepsze
@a665321:
180 tys zabiegów w ciągu 21 miesięcy
Nie no, kraj z gówna xD Sprawę prowadzą już od 2 lat, przesłuchali kilkaset osób (po co? wystarczyło kilku + oświadczenia reszty) i co? Nawet właścicieli nie przesłuchali? Jak zwykle wszystko rozejdzie się po kościach, oddadzą kasę i tyle z tego.
X k---a De
ale jak nagle jakaś przychodnia ma 10x więcej zgłoszeń niż średnia to odpala machinę weryfikacyjną