Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: no tak, tylko ja na wolności pierwszy termin operacji dostałem na 2026. Prywatne wizyty, rezonanse, usg wszystko ze swojej kieszeni i tylko dlatego udało się to przyspieszyć. Jestem ciekawy jak wyglądałby taki proces u więźnia :P
w październiku byłem u lekarza z kompletem badań i teraz miałem zabieg.


@EmielRegis88: grubo, ja w środku pandemii, lato 2020, też miałem podobny uraz (bez uszkodzeń wiązadła) i odbiłem się od dwóch szpitali z równie chorymi terminami, trochę się zapożyczyłem i poszedłem prywatnie

widzę, że pandemia czy nie to dalej tak samo, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i dobrego rehabilitanta lub rehabilitantki
Jakby w kryminale dali takie śniadanie to bunt gwarantowany. Ale na ortopedii raczej ciężko o zamieszki :/


@EmielRegis88: pamiętam, jak ze 20 lat temu leżałem na ortopedii z rozwaloną łąkotką. Było nas trzech w pokoju, wszyscy kulawi, a w rogu stał stary Rubin. Jak to Rubin - bez pilota ( ͡º ͜ʖ͡º)
@w_glab_przeszlosci: żeby było śmieszniej, to od kolegów na sali dowiedziałem się, że powinienem mieć własny papier toaletowy bo w kiblach nie ma. W WC nie było również desek klozetowych. Szpitalny sklepik był zamknięty a na sali wszyscy z poza miejscowości, w której znajdował się szpital. Tak więc byliśmy trochę odcięci od dostaw z zewnątrz. Tak więc po operacjach waliliśmy kranówę XD
Jakby w kryminale dali takie śniadanie to bunt gwarantowany. Ale na ortopedii raczej ciężko o zamieszki :/


@EmielRegis88: Jesteś na diecie 0 kalorii? ( ͡º ͜ʖ͡º) A teraz zupełnie poważnie. Jeśli potrzebujesz czegoś do jedzenia, to może daj znać o jaki szpital chodzi i jak Cię w nim znaleźć - zorganizujemy dostawę.
@EmielRegis88: jeśli miałeś artroskopie i rekonstrukcję więzadeł z szyciem łękotki czy coś podobnego to nie powinieneś nic podkładać pod kolano, noga ma być prosta. do kibla tez nie powinieneś chodzić, sikasz do kaczki.
@Ch3mi: ciekawe jaki szpital daje takie wyzywienie xD
ja lezalem 2 miesiace w szpitalu (miesiac ojom i miesiac ortopedia) i mialem diete lekkostrawna to najadalem sie calkiem niezle wiec moze popros o inna diete czy cos

@EmielRegis88: 1 raz w szpitalu jesteś? Ja byłem kilka razy i za każdym razem więdząc co mnie czeka, brałem ze sobą do torby do szpitala białko w prochu, banany, bułki i jak pugiła wychodziła z salki to normalnie jadłem, żeby się nie pruli że dieta czy coś. Na tym ich jedzeniu to człowiek jeszcze gorzej się czuje niż po narkozie i zamiast dochodzić do siebie to leży się jak trup.
@tegie: tak gdzie jest catering to zwykle wygląda to jak u opa. Tam gdzie mają kuchnie to wygląda to zwykle dużo lepiej. Tam gdzie jest catering, to był i przetarg, a tam gdzie przetarg, to w Polsce głównym kryterium jest cena, co rodzi później takie patologie. Jak patrzę na swój pasek płacowy i ile idzie na ubezpieczenie zdrowotne, to jakbym kiedyś do szpitala trafił i dostał takie śniadanie, to bym nim
@EmielRegis88: sporo czasu temu gdzieś przeczytałem, że władze szpitali zawsze zakładają że rodzina będzie dokarmiać pacjenta bo szpitale są niedofinansowane i nie stać ich na porządne żywienie pacjentów