Wpis z mikrobloga

@EmielRegis88: no dobra, dobra, ale nie każdy dostaje takie śniadanie. Zależy od przyszłych i poprzednich badań/operacji, a jak ktoś jest ulaną '#!$%@?ą' z zagrożeniem dla życia przy operacji, to jak masło dostała to i tak dobrze.
  • Odpowiedz
@Loloman: ty jestes #!$%@? czy takiego udajesz? Jakie kateringi? Jakie zamawianie? Ty byles kiedykolwiek w szpitalu? Ty myslisz ze tam kazdy z jakims skaleczeniem lezy ze tu lapke zawina w bandarzyk i elo wciagam smartfona i zamwaiam? Jakies dyrdymaly jeszcze o oszczednosci na gotowaniu ktos robi, i tak w porze obiadowej juz widze jak #!$%@? 50 kurierow na oddział zakazny lub chlop lat 90 z demencja a oni mu podtykaja
  • Odpowiedz
@EmielRegis88: ja #!$%@?, niby 2023 rok, a jednak w służbie zdrowia PRL, sorry, w PRLu dostawałeś lepsze jedzenie. Niesamowite jest to, że widzisz takie zdjęcia, już pal licho z Tobą OPie, ale na porodówce kobiety, które dostają rację żywieniową więźnia z auschwitz, a potem patrzysz na ramówkę TVP i te uśmiechnięte mordy za pare miliardów i nie jesteś w stanie tego ogarnąć jak to możliwe.
  • Odpowiedz
Okazało się, że na oddziale ortopedycznym nie ma takich ogólnodostępnych kul i muszę je sobie zakupić


@EmielRegis88: Ja 2 lata temu dobre poniemieckie kule kupiłem za 20zł wiec teraz pewnie za 30-40 da rade
  • Odpowiedz
@CybernetycznyMozgKorwina: Ty jesteś upośledzony czy tylko głupi? O czym Ty #!$%@?? :D Ty chyba żyjesz we własnym świecie i kompletnie nie potrafisz wymyśleć czegoś innego niż to co widzisz i masz :D Masakra, jak 2 letnie dziecko albo głupszy jesteś.

Wyglądałoby to tak:
Rano pielęgniarki rozwożą kartkę na której masz rozpisane wszystkie dania i ich ceny itd. Każdy dostawałby jedną z kart ze swoją dietą czyli takie pozycje jakie może
  • Odpowiedz
ja się zastanawiam skąd taka dysproporcja w szpitalach.

@tegie: Z tego ile szpital może/chce przeznaczyć na wyżywienie.
Na rehabilitacji mogli też wziąć pod uwagę, że zapotrzebowanie kaloryczne masz zbliżone do normalnego w przeciwieństwie do oddziału na którym tylko leżysz
  • Odpowiedz