Wpis z mikrobloga

Jest problem. moja córka 5.5 roku płacze jak ma iść do przedszkola, rozmowy itp od ponad roku bez rezultatu, tłumacze jej ze jesteśmy przyjaciółmi i może mówić mi o wszystkim i nie będę na nią zły, dziś się otworzyła i powiedziała mi że panie w przedszkolu straszą dzieci ze jeżeli coś źle zrobią sprawdza na kamerach i wyciąganą konsekwencję w postaci stania w kącie itp. i dziś córka mi płacze i mówi że misa nie odłożyła w te miejsce co ma być i pani mówiła że sprawdzi na kamerze i wyciągnie konsekwencje ( skrócony temat ) moja córka mówi że jak pani mówi o kamerach o kątach/karach to się poci i wstydzi się przy innych dzieciach mimoze że nic nie zrobiła albo coś dla dorosłych wydaje się abstrakcyjne, co zrobić w tej sytuacji??

#szkola #przedszkole #dzieci #psychologia
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wykop24h a to k*y j*e. Nauczycielki potrafią być k***i , pamietam ze szkoły, a co do przedszkolanek to tez… obok mnie w jednym z prywatnych był podobny skandal. Wiadomości, gazety, radia. Przedszkole już nie istnieje <3
  • Odpowiedz
@Wykop24h: k---a opie, prawdopodobnie bezpowrotnie zwichnąłeś psychikę własnego dziecka, gratulacje. W takim wieku dziecko musi mieć warunki do wolnej eksploracji otaczającego ich świata, a nie siedzieć na dupie i się być o to, że jak coś zrobi to s-------i. Na pewno nie ma sensu wysyłanie dziecka do takiego miejsca, poza tym iść i o--------ć te przedszkolanki, a w kraju bez sowieckiego prawodawstwa można by iść do sądu.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: troszkę nie rozumiem do czego zmierzasz, i o co ci chodzi w tym jednym zdaniu nieodnoszącym się do czegokolwiek, a tym bardziej do moich pytań. nie czuj się zaatakowana, ale czy nie uważasz, że masz z tym osobisty problem? Że ktoś nie traktuje twojego zawodu poważnie tak mówiąc? mogę się mylić, ale język przede wszystkim powinien być zrozumiały. jeśli ktoś mówi że pracuje jako przedszkolanka, to jest jasne(przynajmniej dla
  • Odpowiedz
@Wykop24h powiedz jej żeby się przyzwyczajała bo jak dorośnie będą kamery na ulicach i AI będzie rozpoznawać twarz i za źle zachowania będzie jej social score obniżony.
  • Odpowiedz