Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #tinder #swiat #chiny #rozowepaski #p0lka #zwiazki

W Polsce też jest sporo więcej kawalerów od panien. Widziałem szacunki mówiące o 1,5 miliona więcej kawalerów. Wielu mężczyzn w Polsce nie ma szans na założenie rodziny, choćby właśnie z tego powodu, że brakuje kobiet. Ale mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Ja mam 34 lata i już pogodziłem się z tym faktem, że będę sam.

U Nas nie trzeba płacić niczego rodzicom pannie młodej, tak jak w Chinach, ale z drugiej strony trzeba mieć status materialny, który spowoduje, że dana kobieta w ogóle Nas zechce.
Kopytnik_1 - #przegryw  #blackpill #tinder #swiat #chiny #rozowepaski #p0lka #zwiazki...

źródło: Screenshot_20230406-080514~2

Pobierz
  • 47
@Kopytnik_1: W małych miastach i wsiach jest duża i rosnąca przewaga singli, a z kolei w dużych miastach odwrotnie - rosnąca przewaga singielek.
"U Nas nie trzeba płacić niczego rodzicom pannie młodej, tak jak w Chinach, ale z drugiej strony trzeba mieć status materialny, który spowoduje, że dana kobieta w ogóle Nas zechce." - Bardziej bym powiedziała ogarnięcie życiowe trzeba mieć co owszem idzie też w parze z pracą, zaradnością i
z kolei w dużych miastach odwrotnie - rosnąca przewaga singielek.


@asiaczk: No chyba że mówimy o przeklętej północy, tam nigdy nie będzie więcej kobiet niż mężczyzn

Bardziej bym powiedziała ogarnięcie życiowe trzeba mieć co owszem idzie też w parze z pracą, zaradnością i tym co robi w życiu


No chyba że jesteś kobietą, wtedy nie musisz być ogarnięta życiowo czy mieć pracę xD
@Kopytnik_1: kobiet jest mniej wiecej tyle samo co mężczyzn. W jaki sposób w dużej kohorcie może być więcej wolnych mężczyzn niż kobiet? Nie mamy popularnej poligamii
Może mężczyźni odpowiadają zgodnie z prawda, a kobiet (chcąc być w związku) częściej mówią w ankiecie ze są w związkach choć ich partnerzy odpowiedzieliby przeciwnie?
- własne mieszkanie/dom

- najnowszy samochód

- własna firma

- zarobki 20k+

- 5 dni w tygodniu na siłce

Dopisz jeszcze swoje wymagania :)


@lexico: rozwala mnie ta "własna firma" w wyobrażeniach dzieci z wykopu :D, gdzie własna firma oznacza z automatu coś wielkiego, dumnego, oznaczającego sukces.

Ch*j, że 90% firm zamyka się po roku działalności, cała gastronomia tonie w długach, a "własna firma" może jednocześnie oznaczać układanie płytek w kiblach
@RyouNarushima: w tym ze wchodzą w związki ze starszymi nie ma nic złego. Ja tez szukam dziewczyny 6 lat młodszej. To tylko przesuwa wiek ale obie płcie w tych związkach będą.

Polska ma 38 080 411 mieszkańców, z czego 51,7% stanowią kobiety, a 48,3% mężczyźni.

Mysle ze wykres który wrzuciłeś jest poprawny, ale to nie są duze różnice, raczej 1% który może być znacznie wyrównany np Ukrainkami.
Wykop w pigułce. Szukam bankomatu. Facet musi mieć kwadratową szczękę. Gość zarabia 15k i jest samotny. Aha no i oczywiście większych różowych jak widzi, że gość nie ma domu, najnowszego samochodu i nie zarabia 20k to nie ma szans. Dobrze, że świat to jedno, a wykop to drugie :)