Wpis z mikrobloga

@3wolny

Są tam gdzieś znaki o DDR?


Na podstawie filmu nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić. Tak samo mogą być tam znaki dające pierwszeństwo przejazdu pojazdom z naprzeciwka. To tylko gdybanie przecież.

może warto oczy otworzyć i zobaczyć, że nie jest oddana do użytku?


@El_Duderino Z Twojego filmu nie wynika że DDR nie jest oddana do użytku. To, że stoi na niej pachołek wcale tego nie implikuje.
Z Twojego filmu nie wynika że DDR nie jest oddana do użytku. To, że stoi na niej pachołek wcale tego nie implikuje.


@kiszczak: Że, co? Żenada intelektualna. Pachołki na całej długości, dziury na studzienki nie wypełnione, ale tak "oddana do użytku" bo ci do teorii pasuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na podstawie filmu nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić. Tak samo mogą być tam znaki dające pierwszeństwo
@El_Duderino

Że, co? Żenada intelektualna. Pachołki na całej długości, dziury na studzienki nie wypełnione,


Opisujesz jezdnię dla aut, która dopuszczona jest do użytku? Teraz rozumiesz dlaczego to wszystko nie implikuje z automatu tego, że DDR do użytku oddane nie jest? Co do żenady intelektualnej to rozumiem, że jesteś w tej kwestii autorytetem, ale w tym przypadku błędnie oceniłeś, że należę do tej samej grupy co Ty.
#!$%@?ąc od przepisów, ktoś kto uważa
@dr3vil "Podany link jest niepoprawny". Niemniej jednak, przyjmując argument o remoncie, swojej oceny zachowania zarówno kierowcy jak i OPa nie zmieniam. Jeden wart drugiego: kierowca ma w dupie przepisy, OP ma w dupie życzliwość i zdrowy rozsądek na drodze. Oboje w takim samym stopniu zatruwają nam życie na drogach publicznych.
@Szalom

więc ja zakładam że oddana


Czy pytanie

Czemu nie korzystałeś z drogi rowerowej?


Zakłada w swojej treści cokolwiek? I z kogo debil? Chyba z Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
no faktycznie plac jak #!$%@?, jeden pachołek i mała kupka gruzu, obie przeszkody do bezproblemowego ominięcia nawet nie zjeżdżając ze ścieżki.


@slawencjusz: A jak mi coś wyskoczy i będzie wypadek to potem miasto powie "a nic z odszkodowania" i tyle będę miał.
@Szalom Widzę, że ktoś tu jest przesiąknięty nienawiścią. No ale dobra, przyjmijmy Twoją logikę i idźmy w nią dalej. Jeśli tamto pytanie według Ciebie coś zakłada to co zakłada pytanie:
Dlaczego nie założysz niebieskiej kurtki?
@Scutacarus: A mnie denerwujesz, kiedy łączysz zachowania zachowania wszystkich rowerzystów w jeden superorganizm
"Ale mnie denerwuje jak kierowcy narzekają, że rowerzysta nie jedzie ścieżką, a potem zabijają mamę z dzieckiem na pasach".
@Scutacarus: zapominasz, że jazda po chodniku jest prawnie niedozwolona. Nie ma znaków, nie ma DDR, więc jest to chodnik. Najpierw masz pretensje, że rowerzyści nie stosują się do przepisów, a potem sam nakłaniasz do ich łamania. Odrobinę konsekwencji.
no #!$%@? #!$%@? mam ścieżkę obok ale nie będę nią jeździł bo mój wynik na jakiejś #!$%@? aplikacji będzie gorszy o 5 sekund


@slawencjusz: nie rób tak więcej. To nielegalne i uciążliwe, pomiar czasu na Stravie nie zwolnia z obowiązku jazdy DDR.
@El_Duderino: jaki z ciebie nieogar to aż żal, zrozum deklu że jest pełne słońce osobówka może mieć 70 lat za kierownicą i zwyczajnie się przestraszyła kiedy szanownego obużonego zobaczyła ponieważ nie widzi tak dokładnie jak pan szanowny czy to plac budowy czy nie ale ścieżke duża prawie gotowa, a ty głąbie zamiast dla swojego bezpieczeństwa odbić to walisz na chama i budujesz napięcie wielce wielmożnego, a jak cię tak w końcu
@Adr14n_ A potrafisz czytać ze zrozumieniem czy masz tylko problemy z logicznym myśleniem? Czy ja się gdzieś upierałem, że tam jest DDR czy tylko stwierdzałem fakty? Stwierdzenie faktu, że z filmu nie wynika brak DDR bo na jego podstawie nie jesteśmy w stanie ocenić tamtejszego oznakowania nie jest równoznaczne z twierdzeniem, iż tam DDR z pewnością jest. Polecam poćwiczyć zdolności intelektualne, bo nie rozumiesz co komentujesz.
@kiszczak: Ile razy można ci pisać, że ta droga jest nieskończona i nie ma tam żadnego DDR? Całość tego ciągu jest niedokończona i nie zrobili jeszcze nawet jednego przejazdu na ścieżce, a ma ich tam być 5 na całym odcinku.

Nie dość, że na tym odcinku są pachołki, to na dalszym jeszcze stoją dostawczaki firmy wykończeniowej i nie da się wcale przejechać.

Ale lepiej jakieś hipotezy z dupy knuć, bo narcyzm