Wpis z mikrobloga

@dr3vil "Podany link jest niepoprawny". Niemniej jednak, przyjmując argument o remoncie, swojej oceny zachowania zarówno kierowcy jak i OPa nie zmieniam. Jeden wart drugiego: kierowca ma w dupie przepisy, OP ma w dupie życzliwość i zdrowy rozsądek na drodze. Oboje w takim samym stopniu zatruwają nam życie na drogach publicznych.
@Szalom

więc ja zakładam że oddana


Czy pytanie

Czemu nie korzystałeś z drogi rowerowej?


Zakłada w swojej treści cokolwiek? I z kogo debil? Chyba z Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
no faktycznie plac jak #!$%@?, jeden pachołek i mała kupka gruzu, obie przeszkody do bezproblemowego ominięcia nawet nie zjeżdżając ze ścieżki.


@slawencjusz: A jak mi coś wyskoczy i będzie wypadek to potem miasto powie "a nic z odszkodowania" i tyle będę miał.
@Szalom Widzę, że ktoś tu jest przesiąknięty nienawiścią. No ale dobra, przyjmijmy Twoją logikę i idźmy w nią dalej. Jeśli tamto pytanie według Ciebie coś zakłada to co zakłada pytanie:
Dlaczego nie założysz niebieskiej kurtki?
@Scutacarus: A mnie denerwujesz, kiedy łączysz zachowania zachowania wszystkich rowerzystów w jeden superorganizm
"Ale mnie denerwuje jak kierowcy narzekają, że rowerzysta nie jedzie ścieżką, a potem zabijają mamę z dzieckiem na pasach".