Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy nieaktywności na wykopie i widzę, że moje nauki idą w las. Zróbmy małe przypomnienie w temacie PRACA FIZYCZNA A SZANSE NA RYNKU MATRYMONIALNYM.
1. Kobieta wyczuwa pracownika fizycznego z kilometra z następujących powodów:
a) brak obycia w towarzystwie ludzi na poziomie
b) ubogie słownictwo
c) sposób poruszania się, sposób chodzenia
d) intonacja, melodia wypowiadanych słów
e) zniszczone spracowane dłonie, przedramiona. Od razu widać przedramiona pracownika fizycznego
f) zniszczona, ogorzała cera. Pracownicy fizyczni po kilku latach wyglądają na 10-15 lat starszych niż są
g) często kojarzeni są z nałogami, bo większość fizoli pali, pije, czasem też ćpa. Dla większości z nich śniadanie to jest 2 pączki, pół paczki najtańszych szlugów i jakaś lura fusiasta, jako wrzątek wypita na hejnał.
Ogólnie dzisiaj przyznać się wśród tych zblazowanych, zmanierowanych kobiet, karierowiczek, między koleżaneczkami, że masz faceta spawacza, albo murarza to jest kur wa GAME OVER. Plotkom za plecami i wyśmiewaniom nie byłoby końca. Towarzyski samobój.
2. Statystyki zarobków są bezwzględne. Osoby z wyższym wykształceniem zarabiają najwięcej. Im gorsze wykształcenie tym zarobki sukcesywnie spadają.
3. Zarobki nawet dla największych fachowców fizycznych to jest GÓWNO w Polsce, w porównaniu do poważnych, szanowanych obszarów jak choćby IT, finanse, medycyna, Prawo. Nawet jak taki fizol tyra na czarno bez jdg, urabia się po pachy od rana do nocy kładąc te płytki w kiblach, albo czyszcząc szamba to nawet te 15k to nie jest dzisiaj nic co mogłoby zrobić wrażenie na płci pięknej. To jest tyle ile wyciąga dzisiaj wczesny mid programista, późny junior, siedząc w kapciach w domu, w piżamce w króliczki, smarując sobie dłonie kremem nivea żeby nie wyschły od klikania w klawiaturę. Ale nie oszukujmy się, ROBOLI zarabiających 15k to jest może 1%. Ogromna większość tyra za psie pieniądze i ledwo wiąże koniec z końcem. Takie są fakty.
4. Brak perspektyw rozwoju. Całe życie rypie i zarabia swoim ciałem, które eksploatuje się coraz bardziej z roku na rok. Powoduje to szereg późniejszych chorób i przedwczesną śmieć, w zależności od czynników szkodliwych na jakie był narażany. Taki robol łamie nogę i jest koniec. Pozostaje bez środków do życia. To jest dramat.

Zachęcam do dyskusji.

#robpill #praca #pracbaza #programista15k #programista25k #pracait #produkcja #zalesie #bekazpodludzi #polska #przegryw #blackpill
s.....u - Kilka miesięcy nieaktywności na wykopie i widzę, że moje nauki idą w las. Z...

źródło: mem

Pobierz
  • 57
@sikalafou no nie wiem, chcialbym byc spawaczem lub parac sie podobnym zawodem. Mam pewne obawy, ze sztuczna inteligencja juz niedlugo wykopie na zbity pysk wszystkich pracownikow it, prawnikow itd oprocz znienawidzonych przez wszystkich fizoli.
@Gaidemski: jak jeszcze byłem kierasem na produkcji pamiętam jak jeden z równoległych mi kolegów wziął syna na praktyki na wakacje, 18 letniego, żeby mu pokazać CO GO CZEKA JAK SIĘ NIE BĘDZIE UCZYŁ I NIE ZDA DOBRZE MATURY xD xD xD
KONIEC.
K.O.
I ci wszyscy robole spawacze, mechanicy, elektrycy doskonale o tym wiedzieli i jeszcze się cieszyli "no ucz się ucz młody, bo też tu z nami wylądujesz"
Rozumiecie to?
podałeś elitarne profesje.


A wyścig o o kobietę

wykszałceniec-lumpeninteligent, który jest jakimś gryzipiurkiem w korpo/januszex czy administracja publiczna (referent/młodszy specjalista/asystent sędziego/nauczyciel) vs robotnik biorący 7-8k ze zleceń?

Kto ma większe szanse na samicę z korpo/januszexu?


@spiegelglas: zawsze pracownik umysłowy.
te 7-8k to zaraz pójdzie na leczenie jego rozpieprzonego ciała. Komfortu życia, który dla robola jest tragiczny nie zrefunduje żaden pieniądz.
Dlaczego tak wielu ludzi w ocenie nie bierze pod uwagę KOMFORTU
@Gaidemski: to nie jest wątek na tą dyskusję więc tylko odpowiem:
1. Nie zabierze pracy nikomu, a już programistom jedyne co to może pomóc i ewentualnie zmniejszyć ilość zapotrzebowania na klepaczy prostych rzeczy typu junior.
2. Nie istnieje żaden twór, który jest choćby blisko sztucznej inteligencji. Jeżeli myślisz, że chat gpt to sztuczna inteligencja to musisz jeszcze doczytać czym jest chat gpt. Jesteśmy cały czas tak samo daleko "stworzenia" sztucznej inteligencji
@sikalafou: dlatego jak już ktoś miałby do wyboru iść do jakiegoś kołchozu, czy budowy i rozpieprzać sobie ciało to polecam młodym fizolom zrobic CE zostać żwirosraczem i zatrudnić się na pół etatu 2tyg w budzie/2 tyg w domu. Będziesz wypoczęty, miał mnóstwo czasu dla siebie, więcej, niż na jakimkolwiek etacie, brak problemów ze zdrowiem i przy okazji zarobisz lepiej, niż byle kierowniczek w jakiejś fabryce. Można i codziennie robić te 8h