Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy nieaktywności na wykopie i widzę, że moje nauki idą w las. Zróbmy małe przypomnienie w temacie PRACA FIZYCZNA A SZANSE NA RYNKU MATRYMONIALNYM.
1. Kobieta wyczuwa pracownika fizycznego z kilometra z następujących powodów:
a) brak obycia w towarzystwie ludzi na poziomie
b) ubogie słownictwo
c) sposób poruszania się, sposób chodzenia
d) intonacja, melodia wypowiadanych słów
e) zniszczone spracowane dłonie, przedramiona. Od razu widać przedramiona pracownika fizycznego
f) zniszczona, ogorzała cera. Pracownicy fizyczni po kilku latach wyglądają na 10-15 lat starszych niż są
g) często kojarzeni są z nałogami, bo większość fizoli pali, pije, czasem też ćpa. Dla większości z nich śniadanie to jest 2 pączki, pół paczki najtańszych szlugów i jakaś lura fusiasta, jako wrzątek wypita na hejnał.
Ogólnie dzisiaj przyznać się wśród tych zblazowanych, zmanierowanych kobiet, karierowiczek, między koleżaneczkami, że masz faceta spawacza, albo murarza to jest kur wa GAME OVER. Plotkom za plecami i wyśmiewaniom nie byłoby końca. Towarzyski samobój.
2. Statystyki zarobków są bezwzględne. Osoby z wyższym wykształceniem zarabiają najwięcej. Im gorsze wykształcenie tym zarobki sukcesywnie spadają.
3. Zarobki nawet dla największych fachowców fizycznych to jest GÓWNO w Polsce, w porównaniu do poważnych, szanowanych obszarów jak choćby IT, finanse, medycyna, Prawo. Nawet jak taki fizol tyra na czarno bez jdg, urabia się po pachy od rana do nocy kładąc te płytki w kiblach, albo czyszcząc szamba to nawet te 15k to nie jest dzisiaj nic co mogłoby zrobić wrażenie na płci pięknej. To jest tyle ile wyciąga dzisiaj wczesny mid programista, późny junior, siedząc w kapciach w domu, w piżamce w króliczki, smarując sobie dłonie kremem nivea żeby nie wyschły od klikania w klawiaturę. Ale nie oszukujmy się, ROBOLI zarabiających 15k to jest może 1%. Ogromna większość tyra za psie pieniądze i ledwo wiąże koniec z końcem. Takie są fakty.
4. Brak perspektyw rozwoju. Całe życie rypie i zarabia swoim ciałem, które eksploatuje się coraz bardziej z roku na rok. Powoduje to szereg późniejszych chorób i przedwczesną śmieć, w zależności od czynników szkodliwych na jakie był narażany. Taki robol łamie nogę i jest koniec. Pozostaje bez środków do życia. To jest dramat.

Zachęcam do dyskusji.

#robpill #praca #pracbaza #programista15k #programista25k #pracait #produkcja #zalesie #bekazpodludzi #polska #przegryw #blackpill
s.....u - Kilka miesięcy nieaktywności na wykopie i widzę, że moje nauki idą w las. Z...

źródło: mem

Pobierz
  • 57
ci wszyscy robole spawacze, mechanicy, elektrycy doskonale o tym wiedzieli i jeszcze się cieszyli "no ucz się ucz młody, bo też tu z nami wylądujesz"


@sikalafou: nie wiem gdzie pracujesz ale zazwyczaj ta część obsady czyli elektrycy, automatycy itp to zazwyczaj najlepiej wykształcona część pracowników w całej firmie
dlatego jak już ktoś miałby do wyboru iść do jakiegoś kołchozu, czy budowy i rozpieprzać sobie ciało to polecam młodym fizolom zrobic CE zostać żwirosraczem i zatrudnić się na pół etatu 2tyg w budzie/2 tyg w domu


@gazozaur: chyba najgorsza robota pod słońcem xD jezusmaria. Największemu wrogowi bym tego nie polecił. Tu jest tyle minusów, przy braku wad, że nawet nie chce mi się ich wymieniać. Spróbuj się ze swoją kobietą
@sikalafou: zgadzam się, małe pytanie. Mam znajomego który właśnie jest takim young fizolem, pracuje po magazynach za granicą, już od 2-3 lat namawiam go do zwiększenia kwalifikacji, lub zainteresowania się sektorem IT żeby po prostu uniknąć tego co wyżej napisałeś.

Jednak young fizol ciagle bagatelizuje to co do niego mówię, i jako odpowiedz rzuca mi jakimś wymyślonym banałem na zasadzie ze w jego magazynie panowie którzy jedzą na wózkach widłowych zarabiają
@sikalafou co za bzdura xD

dobry fachowiec zarobi więcej niż przy pracy biurowej w tym kraju (nie dotyczy programistów i polityków)

nawet raper zarabia więcej niż pracownik biurowy

no chyba że się pracuje w kolhozie u kogoś dla kogoś to sorry Gregory żryj gruz
zgadzam się, małe pytanie. Mam znajomego który właśnie jest takim young fizolem, pracuje po magazynach za granicą, już od 2-3 lat namawiam go do zwiększenia kwalifikacji, lub zainteresowania się sektorem IT żeby po prostu uniknąć tego co wyżej napisałeś.


Jednak young fizol ciagle bagatelizuje to co do niego mówię, i jako odpowiedz rzuca mi jakimś wymyślonym banałem na zasadzie ze w jego magazynie panowie którzy jedzą na wózkach widłowych zarabiają po 35
co za bzdura xD


dobry fachowiec zarobi więcej niż przy pracy biurowej w tym kraju (nie dotyczy programistów i polityków)


nawet raper zarabia więcej niż pracownik biurowy


no chyba że się pracuje w kolhozie u kogoś dla kogoś to sorry Gregory żryj gruz


@Sprus: ty jesteś jakiś ułomny :D? Statystyki jasno pokazują, że pracownicy fizyczni to najmniej zarabiająca warstwa społeczna. Weź przejrzyj cały wątek i wszystkie moje posty z tego wątku
@sikalafou zależy o kim mowa...

o pracowniku u Janusza czy o właścicielu firmy budowlanej

jakbym ci powiedział ile zarabiam będąc stolarzem to pewnie byś się chciał przebranżowić xD

mam też dobrego kolegę który jest spawaczem z papierami do nurkowania i pracy na wysokościach

tak jesteśmy fizolami xD i zarabiamy więcej niż sędzia xD
to jedna z najbrutalniejszych pigułek. Nawet jak w innych aspektach życia ci nie wychodzi, to zawsze jakoś łatwiej zaakceptować życie jak 8h spędzasz z kulturalnymi ludźmi zamiast z pijakami niepotrafiącymi sklecić zdania.


@HeavyMagicMissle: to prawda, ale z drugiej strony to jest totalnie w twoich rękach, pomijając jakieś skrajne przypadki np. ktoś o bardzo niskim IQ, czyli taki typowy dwójkowicz co go nauczyciele z trudem przepychali z klasy do klasy w podstawówce.
o pracowniku u Janusza czy o właścicielu firmy budowlanej


jakbym ci powiedział ile zarabiam będąc stolarzem to pewnie byś się chciał przebranżowić xD


mam też dobrego kolegę który jest spawaczem z papierami do nurkowania i pracy na wysokościach


tak jesteśmy fizolami xD i zarabiamy więcej niż sędzia xD


@Sprus: haha co pojawia się wątek śmieszkujący z fizoli to zawsze muszą się pojawić ci trzej:
- nurek z papierami do nurkowania
-
@Zakala_Wadowic: jasne, szczególnie po takich kierunkach jak lekarski, informatyka, stomatologia, czy prawo :D. Młodzi ludzie, potrafiący korzystać z internetu, a poziom wiedzy o świecie kur wa na poziomie gówna. Wstyd, naprawdę wstyd
@sikalafou: jak ty #!$%@?... jak duzy jest narybek tych maturzystow, ktorzy zostaja lekarzami i dentystami? Wiekszosc kierunkow da ci papier, ktorym tak naprawde mozesz sie podetrzec po tych magicznych osmiu godzinach spedzonych w klimatyzowanym biurze za mniej niz srednia krajowa i walenia konia pod swoja zajebistosc.
@sikalafou: mam kumpla który nie ma matury, założył małą firmę i teraz zarabia na niej więcej w miesiąc niż ja przez 5 lat xd - po potrąceniu kosztów działalności.