Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy nieaktywności na wykopie i widzę, że moje nauki idą w las. Zróbmy małe przypomnienie w temacie PRACA FIZYCZNA A SZANSE NA RYNKU MATRYMONIALNYM.
1. Kobieta wyczuwa pracownika fizycznego z kilometra z następujących powodów:
a) brak obycia w towarzystwie ludzi na poziomie
b) ubogie słownictwo
c) sposób poruszania się, sposób chodzenia
d) intonacja, melodia wypowiadanych słów
e) zniszczone spracowane dłonie, przedramiona. Od razu widać przedramiona pracownika fizycznego
f) zniszczona, ogorzała cera. Pracownicy fizyczni po kilku latach wyglądają na 10-15 lat starszych niż są
g) często kojarzeni są z nałogami, bo większość fizoli pali, pije, czasem też ćpa. Dla większości z nich śniadanie to jest 2 pączki, pół paczki najtańszych szlugów i jakaś lura fusiasta, jako wrzątek wypita na hejnał.
Ogólnie dzisiaj przyznać się wśród tych zblazowanych, zmanierowanych kobiet, karierowiczek, między koleżaneczkami, że masz faceta spawacza, albo murarza to jest kur wa GAME OVER. Plotkom za plecami i wyśmiewaniom nie byłoby końca. Towarzyski samobój.
2. Statystyki zarobków są bezwzględne. Osoby z wyższym wykształceniem zarabiają najwięcej. Im gorsze wykształcenie tym zarobki sukcesywnie spadają.
3. Zarobki nawet dla największych fachowców fizycznych to jest GÓWNO w Polsce, w porównaniu do poważnych, szanowanych obszarów jak choćby IT, finanse, medycyna, Prawo. Nawet jak taki fizol tyra na czarno bez jdg, urabia się po pachy od rana do nocy kładąc te płytki w kiblach, albo czyszcząc szamba to nawet te 15k to nie jest dzisiaj nic co mogłoby zrobić wrażenie na płci pięknej. To jest tyle ile wyciąga dzisiaj wczesny mid programista, późny junior, siedząc w kapciach w domu, w piżamce w króliczki, smarując sobie dłonie kremem nivea żeby nie wyschły od klikania w klawiaturę. Ale nie oszukujmy się, ROBOLI zarabiających 15k to jest może 1%. Ogromna większość tyra za psie pieniądze i ledwo wiąże koniec z końcem. Takie są fakty.
4. Brak perspektyw rozwoju. Całe życie rypie i zarabia swoim ciałem, które eksploatuje się coraz bardziej z roku na rok. Powoduje to szereg późniejszych chorób i przedwczesną śmieć, w zależności od czynników szkodliwych na jakie był narażany. Taki robol łamie nogę i jest koniec. Pozostaje bez środków do życia. To jest dramat.

Zachęcam do dyskusji.

#robpill #praca #pracbaza #programista15k #programista25k #pracait #produkcja #zalesie #bekazpodludzi #polska #przegryw #blackpill
Pobierz s.....u - Kilka miesięcy nieaktywności na wykopie i widzę, że moje nauki idą w las. Z...
źródło: mem
  • 57
@Zakala_Wadowic: nie wiem jak duży. Wiem natomiast, że im niższe wykształcenie tym niższe zarobki. Statystyki są tu bezwzględne. Przeczytaj wszystkie moje posty w tym wątku bo nie lubię się powtarzać a poruszyłem kilka ważnych kwestii. I bierz się za naukę gamoniu żeby się matka nie wstydziła, że syn skończył jako robol
@kopek: ja np od mojego kolegi słyszałem takie historie ze on pracuje na magazynie, i podkrada jakieś złote talerze, które potem sprzedaje za 8000 euro. Pół roku temu pożyczył ode mnie 300zl i do dziś nie oddał ????????
wydaje mi się ze ciagle ignorujesz inne aspekty i plusy które daje praca biurowa. Nie sprowadza się to tylko do zarobków.


@12recoor1: dokładnie. Dlatego odesłałem go ponownie do przeczytania pierwszego posta i całego wątku. Tak to jest właśnie jak rozmawiasz z robolami. Mówisz do takiego i jak grochem ścianę. Może mieć wyłożone jak krowie na rowie, ale jak ma prosty zakuty i zacietrzewiony łeb to i tak powie, że czarne jest
@sikalafou: Liczę w przyszłości na poważny elaborat rozwijający poszczególne podpunkty składające się na robola. Zwłaszcza te o sposobie poruszania się i melodii wypowiadanych słów. Będą jakieś poglądowe nagrania słynnego "AEAEAE"?
@sikalafou:

Ogromna większość tyra za psie pieniądze i ledwo wiąże koniec z końcem. Takie są fakty.


True. Ja jak byłem robolem na budowie to ledwo 4100 na rękę wyciągałem. O umowie zapomnij.

BTW. Raz szlifierka kątowa mi zjechała i #!$%@?ła się chamsko w kciuka, na szczęście nie do kości może 1.5 cm w głąb. Gdyby nie była to duża budowa to kazaliby mi nasikać na niego. Tak to odesłali do kierownika.
@sikalafou: Fajnie jakbyś napisał coś takiego w wolnym czasie, wiem ze my sobie tak tylko #!$%@? na wykopie, ale nawet dla jednego młodego człowieka który po przeczytaniu będzie miał poszerzony punkt widzenia albo zobaczy dla siebie światełko w tunelu ze można inaczej, uwazam ze warto.

I oczywiście nie wspominając o kopalni beki którą gwarantuje taka rozmowa. Właściwie to nie ma o czym tu dyskutować , dane mówią same za siebie, ale
@sikalafou: kołchoźnicy mają dobre zdrowie i genetyke dlatego #!$%@? na produkcji im nie przeszkadza a dla piwniczaka o słabej genetyce to koszmar, to samo towarzystwo im podobnym im nie przeszkadza bo to ich poziom