Wpis z mikrobloga

Biegacze, biegaczki i osoby biegające!

Gdzie trzymacie telefon podczas biegu?
Ja aktualnie cały czas w dłoni, ale trochę to męczące i spróbowałbym inaczej, ale nie wiem jak. Kieszeń w spodniach odpada, zależy mi na czymś, w czym telefon nie będzie się bujał ani latał. Chciałbym mieć też wygodny dostęp do telefonu, bo jeetem z tych co często zmieniają muzykę w trakcie biegu itd. Wydaje mi się że zwykła nerka to za mało. Może jakaś kamizelka z kieszenią centralną na środku z przodu? Kojarzycie coś? Polecicie coś? No i jak wy robicie. Telefon niestety z tych większych.

#bieganie #sport #telefony #biegiultra #modameska #decathlon #pytanie
depcioo - Biegacze, biegaczki i osoby biegające!

Gdzie trzymacie telefon podczas bie...

źródło: temp_file.png5992119091830729781

Pobierz
  • 20
@depcioo: ja pierwsze kilkaset kilometrów z telefonem w dłoni, a potem przerzuciłem się na zegarek. Osobiscie żadne nerki, sakwy czy inne opaski na dłonie nie są wygodne. Jak już miałbym się z czym męczyć to taki pas obrócony na plecy i tam schowany telefon. Najmniej przeszkadza.
@depcioo: współczuję xD mega niewygodne. to może jeśli ci potrzebne smsiki czy rozmowy to kup smartwatcha

(o ile tak się da. zwykły smartwatch to chyba tylko internet, ale są jakieś z kartą sim. nie wiem czy da się mieć sim z tym samym numerem na tel i w smartwatchu)

ps: chyba się da
w spodniach z pasem gdzie telefon sobie idealnie przylega do ciała


@gokish: ja właśnie jak biegałem to miałem mp3 w pasie i nie przeszkadzało więc pewnie to najlepsza opcja. W pasie to najbliżej środka ciężkości ciała.