Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem załamana. Podczas kłótni wykrzyczałam mu że ma małego. Zależy mi na nim, ale wczoraj ostro się pokłóciliśmy a ja tak mam, że jak się wkurzę to wszystko wygarniam i powiedziałam że ma małego i nigdy mi dobrze nie było i nawet go nie czuje. Załamał się, nie gadamy ze sobą, unika mnie. Jak to odkręcić??

Będzie już trzeci tydzień jak się do mnie nie odzywa. Byliśmy ze sobą niemal rok i mam ot tak przekreślić ten związek???

Niestety to że ma małego jest prawdą i przez to na pewno go zabolały moje słowa. Długość jego penisa we wzwodzie na pewno nie przekracza 10cm, ale mi taka długość odpowiada. Jest moim pierwszym i nadal mam nadzieje, że moim ostatnim.

Przepłakałam całą noc, nie mogę sobie tego wybaczyć ;( on się do mnie nie odzywa i nie odbiera telefonu. Żałuję tych słów ale boje się że ich już nie odkręcę. Jak mam mu teraz udowodnić że wcale nie przeszkadza mi jego rozmiar (bo tak serio jest)?? Jak on by mi wykrzyczał że mam małe cycki to bym się tak nie przejeła.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow #relacje #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 79
Jak on by mi wykrzyczał że mam małe cycki to bym się tak nie przejeła.


@mirko_anonim: Cyckami nie ruchasz. Porównywanie cycków, czyli aspektu wyłącznie estetycznego, do narzędzia używanego do seksu jakim jest #!$%@? jest odklejone od rzeczywistości.

Jak to nie jest bait to najprawdopodobniej DOSŁOWNIE #!$%@?łaś mu psychikę na zawsze. Nie ma już żadnego związku, dziewczyno. Po wszystkim. Jebnij się najlepiej porządnie w głowę, może zmądrzejesz. Ty przynajmniej znajdziesz sobie nowego
Przepłakałam całą noc, nie mogę sobie tego wybaczyć ;( on się do mnie nie odzywa i nie odbiera telefonu. Żałuję tych słów ale boje się że ich już nie odkręcę. Jak mam mu teraz udowodnić że wcale nie przeszkadza mi jego rozmiar (bo tak serio jest)?? Jak on by mi wykrzyczał że mam małe cycki to bym się tak nie przejeła.


@mirko_anonim: wyślij mu sms z innego numeru "jednak jest duży
@mirko_anonim 1. Czemu zamiast coś na spokojnie przegadać to musieliście krzyczeć? Czy na bieżąco nie da się omawiać spraw by później nie było takich emocjonalnych kłótni ?

2. To w końcu Ci ten rozmiar pasuje czy nie, bo dajesz niejasne sygnały

3. Czemu w ogóle podczas jakiejkolwiek rozmowy/klotni postanowiłaś mu dopiec lub go obrazić? Trzeba się szanować przede wszystkim w relacji, a jeśli on Ciebie obrażał to stawiać granicę że nie życzysz
@mirko_anonim: Czasami mam wrazenie ze te wpisy pisza faceci opisujac siebie (faceta) ale udając kobiete.
Jesli to serio legit, a seks nie sprawia Ci przyjemnosci (a zalezy Ci zeby sprawial) to jest to wystarczajacy moment zeby odpuscic i znalezc sobie kogos innego. Rok zwiazku to malo, ale im dluzej bedziecie tym ciezej bedzie zerwac. Przywiazecie sie do czegos co wam przeszkadza obu, krzywdzac siebie nawzajem. A facetowi #!$%@? psyche - poranny