Wpis z mikrobloga

Ktoś wie jak dokładnie działają ci #frajerzyzmlm ?

Mają swoją platformę do inwestowania? Czy to obojętnie jaka platforma, a oni po wykupieniu jakiegoś pakietu wysyłają co kupować? Grają tylko na wzrosty, czy na spadki też? Giełda, czy tylko krypto? Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi...

#kryptowaluty #gielda
DonGebels - Ktoś wie jak dokładnie działają ci #frajerzyzmlm ?

Mają swoją platformę ...

źródło: be8e40493ade9d3c7eb603774754770c20c9c66a33cd66e5e3eaf1ceaeecf3fa

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DonGebels: Oni zazwyczaj się zbierają wokół jakiejś zagranicznej platformy scamowej. Niejaki Hodża Paciorkowiec naganiał na platformę Dascoin, Ż. i inni również. Aktualnie naganiają na iGenius.
  • Odpowiedz
@DonGebels: zarabiają tak że udają że grają na giełdzie i cię tego nauczą ale kup ode mnie pakiet elite w zamian dodam cię na moją grupę na whatsappie i dostaniesz 3 szkolenia online gdzie powiem kupuj na dołku sprzedawaj na górce

Aha pakiet elite to 5k miesięcznie
  • Odpowiedz
@DonGebels: co oni #!$%@? mają z tym wifi xD to już by pisali ze zarabiają przez smartfona a nie #!$%@? wifi, ja zarabiam np przez Ethernet a czasami jak trzeba to 5G też ujdzie, narazie tylko w NSA, ale trzymam kciuki za komercyjny deployment SA / NR-CA w PL
  • Odpowiedz
to 5G


@drazekorsarze: co za sztuka zarabiać przez 5g. Pamiętam jak byłem mały to człowiek przez GPRS musiał zarabiać. Mój dziadek modem 33 kilo miał i też zarabiał ale kokosów nie było.
  • Odpowiedz
  • 2
@DonGebels grają na krypto, a przynajmniej tego "uczą" na szkoleniach za które oczywiście musisz płacić. Cała reszta to nagrywanie fejk rolek na IG i Tiktoka gdzie w 20 osób wynajmują mieszkanie w Dubaju czy Ferrari na godzinę żeby chwalić się luksusem i naganiać frajerów.
  • Odpowiedz
@DonGebels: z tego co przeglądałem ich profile to wygląda to następująco:
1. Spam na insta jakie to ciekaw życie mają, ile to hajsu nie wydają itp. Oczywiście nie ma nic za darmo, work smart not hard, trzeba być ambitnym, "gdy inni balowali, ja ciężko pracowałem" blablabla, śmieją się z ludzi którzy pracują na etacie 8-16. Czasami przewija się temat inwestowania/krypto, ale nie zawsze.
2. "Jeśli chcesz żyć tak jak ja to sie odezwij na priv" - z tego co widziałem to na ich profilach/zdjęciach nigdy nie mówią dokładnie jak możesz zarabiać z nimi hajs, możesz jedynie zapytać "o współprace"
3. Ewentualna współpraca polega na tym, że dołączasz do platformy iGenius która ma cię nauczyć jak grać na giełdzie / krypto. Oczywiście przez ichniejszego reflinka, koszt takiej usługi to ileś tam tysięcy miesięcznie.
4. Z tego co czytałem w necie, to ta platforma istnieje i jakieś tam szkolenia są. Ale to nawet nie ma wartości jako zwykłe szkolenie które możesz kupić sobie gdzieś na necie, tylko ma wartość filmików na youtube które możesz znaleźć za friko.
5. Czasami pojawiają się też magicy którzy proponują dostęp do zamkniętych grup gdzie guru podje sygnały co i kiedy kupić. Oczywiście żaden guru żadnego statementu nie
  • Odpowiedz