Wpis z mikrobloga

#chwalesie
Właśnie oddałem Pani Ukraince w mcDonalds we #wroclaw na rynku portfel, który zostawiła w łazience.
Różowa poszła siku, wraca i pyta mnie co zrobić jak sie znalazło portfel z dużą ilością gotówki. Mówię, że oddać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaglądam do środka a tam wszystkie możliwe dokumenty, karty, cała masa gotówki, dolary w setkach, złotówki w setkach i kupa ukraińskie pieniążków.
Wyciągnąłem jakiś dokument ze zdjęciem i zlokalizowałem panią siedząca na parterze z bombelkiem i jakaś koleżanka też z dziećmi. Zapytałem czy mówi po polsku, powiedziała, że nie. Wyciągam jej dokument i pytam czy to ona. W tym momencie zrobiła takiego Pikachu face jakiego w życiu nie widziałem i mówi że tak. Oddałem wszystko a ona stała jak zamurowana z zapłakana twarzą. Nie wiem czy myślała, że ja okradlem ale chyba dobrze zrobiłem co miraski? #czujedobrzeczlowiek
  • 37
  • Odpowiedz
ale chyba dobrze zrobiłem co miraski?


@Nowa_Zielonka_: tak średnio bym powiedział, mogła się #!$%@?ć, że miała tam $1000 więcej i zrobić aferę. Teraz nie zrobiła, ale jak nastepnym razem Ci zrobią takiego psikusa to zrozumiesz, że rzeczy obcych ludzi nie dotyka się.
  • Odpowiedz
znalazłem to oddałem co w tym zlego


@Nowa_Zielonka_: jak nastepnym razem powie ci ze jestes zlodziejem bo w portfelu nie ma polowy pieniedzy i zrobi afere na cala restauracje to zrozumiesz ¯\(ツ)/¯ nie wiadomo czy ktos wczesniej nie wyciagnal kasy i porzucil resztki itd
  • Odpowiedz
@Nowa_Zielonka_: dobrze, zrobiłeś, ale mogłeś zrobić to idealnie. Bierzesz portfel i zostawiasz u starosty z adnotacją, że będziesz chciał znaleźne. Szukasz babke na facebooku, mówisz, że znalazłeś i może odebrać. Zgarniasz 10% a i ona jest zadowolona, że odzyskała hajs i dokumenty. Win win
  • Odpowiedz
zamknij już dupe, jakiejś babie z dziećmi zginąłby portfel z pieniędzmi na życie ty dalej #!$%@? jakie farmazony


@mkorsov: historia zakonczona hepyendem wiec jestes mondry, inaczej bedziesz cwierkał gdy tego happy endu nie bedzie
  • Odpowiedz
@Nowa_Zielonka_ to że oddałeś portfel był bardzo dobrym uczynkiem ale z mojego doświadczenia wiem też że jak ktoś by cię namówił aby kogoś okraść w inny sposób całkiem możliwe że byś się zgodził bo byś myślał że nie okradasz bezpośrednio a jako słup. Ale to już moje doświadczenia w sumie nie moje a znajomych. A mianowicie zatrudnili się ich zadanie polegało na przelewaniu chajsu które wpływa na ich konto na inne
  • Odpowiedz