Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

czas na szybką ankietę! Jeśli z jednego wątku (wpis/znalezisko) otrzymujesz wiele powiadomień (zawołań), to czy przejście do danego wątku powinno “odczytać” automatycznie wszystkie powiadomienia z tego wątku? Zaznaczcie odpowiedź w ankiecie, będzie nam również miło jeśli uargumentujecie swoją odpowiedź w komentarzach pod tym wpisem (ʘʘ)

------
A korzystając z okazji, szybki #wykopchangelog:
- naprawiliśmy problem z właściwą datą po zmianie czasu;
- rozwiązaliśmy również problem z kropką w powiadomieniach;
- u niektórych z Was pojawiał się problem “sklejania” wątków - ten błąd również naprawiliśmy.

Czekamy na Wasze odpowiedzi! ( ̀_́)

#nowywykop #wykop #internet #ankieta

Czy przejście do danego wątku powinno “odczytać” wszystkie powiadomienia (wołania) z tego wątku?

  • Tak 72.3% (832)
  • Nie 27.7% (318)

Oddanych głosów: 1150

  • 63
  • 1
Bierzecie się za coś, co w obliczu tyłu błędów jest najmniej istotne.


@Korda: To nie do końca tak. Zebraliśmy Wasze sugestie, ten temat często pojawiał się wśród nich, dlatego zakładamy, że jednak są osoby, dla których jest ważny. Do innych tematów również dojdziemy. Nie zamykamy się również na kolejne Wasze zgłoszenia, dlatego jak najbardziej możesz dać nam znać co dla Ciebie jest istotne (ツ)
@a__s: Moim zdaniem nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli kliknę w powiadomienie i przeniesie mnie do komentarza to ten komentarz powinien być usunięty z powiadomień. Jeśli przewinę stronę do drugiego komentarza na tej stronie to też powinien zniknąć z powiadomień. Ale jeśli przeniesie mnie do pierwszego komentarza a ja zamknę stronę i nie przewinę do drugiego to powinien zostać w powiadomieniach, bo o nim zapomnę.

Komentarz z powiadomieniem powinien