Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

czas na szybką ankietę! Jeśli z jednego wątku (wpis/znalezisko) otrzymujesz wiele powiadomień (zawołań), to czy przejście do danego wątku powinno “odczytać” automatycznie wszystkie powiadomienia z tego wątku? Zaznaczcie odpowiedź w ankiecie, będzie nam również miło jeśli uargumentujecie swoją odpowiedź w komentarzach pod tym wpisem (ʘʘ)

------
A korzystając z okazji, szybki #wykopchangelog:
- naprawiliśmy problem z właściwą datą po zmianie czasu;
- rozwiązaliśmy również problem z kropką w powiadomieniach;
- u niektórych z Was pojawiał się problem “sklejania” wątków - ten błąd również naprawiliśmy.

Czekamy na Wasze odpowiedzi! ( ̀_́)

#nowywykop #wykop #internet #ankieta

Czy przejście do danego wątku powinno “odczytać” wszystkie powiadomienia (wołania) z tego wątku?

  • Tak 72.3% (832)
  • Nie 27.7% (318)

Oddanych głosów: 1150

  • 63
@wykop: Kiedy w koncu po najechaniu na tag bede widzial ilu ma obserwujacych oraz kiedy bede mogl po takim zabiegu zablokowac lub odblokowac go nie muszac otwierac nowej karty z tym tagiem.


Wezcie sie #!$%@? w koncu za wazniejsze rzeczy, a nie znow za jakies #!$%@?.
@wykop: Wy sobie jaja robicie? A wywaliliście już tego plusa, co wszystkich denerwuje? Czy może czekacie, aż się ludzie przyzwyczają? I czemu nie mogę przegladać mikro kartami, a nie tylko przyciskiem "następny" jak w starej wersji?
Ma to działać tak jak w poprzedniej wersji...
Przynajmniej na mikroblogu, 1000 raz wchodzic w to samo powiadomienie mimo przeczytanego całego wątku po zawołaniu
@wykop w aplikacji iOS powiadomienia z tagów nie sa na bieżąco aktualizowane, nie działa przy nich iks, oraz po wejściu w jakieś powiadomienie i ponowne wejście w powiadomienia, dane powiadomienie jest nadal jako nieodczytane.

Druga ważna kwestia to po pole tekstowe do pisania, straszne niewygodne jest to ze nie widać treści tego na co się odpisuje.

Brak możliwości odświeżanie miejsca w którym się jest np. by zobaczyć nowe komentarze, trzeba się cofać
Zaczynacie mnie wkurzać, po kolejnej aktualizacji ciągle mam czarny tekst. Dacie radę to naprawić czy w ogóle sobie odpuścić?


@dyndol7: Taka sytuacja ma miejsce tylko w jednym konkretnym modelu telefonów. Spróbuj wejść w “Ustawienia” telefonu, następnie wybierz “Wyświetlacz”, a w kolejnym kroku “Więcej opcji trybu czarnego”. Następnie odznacz Wykop.pl. W tym momencie nie jesteśmy niestety w stanie zaproponować Ci innego rozwiązania.
@wykop brak widocznych wcięć pomiędzy postami, brak rozdzielenia pomiędzy postami a komentarzami, wszystko zlewa się w jedną całość bo ma prawie identyczny czarny kolor. To sprawa która użytkownicy również zgłaszali od początku i niewiele z tym zrobiliście
@wykop: Panie wykop, powiedz mi pan jak mam dać w obserwowane tagi ale żebym dostawał powiadomienia TYLKO z mikroblogu, nie chce tego śmietnika z wykopaliska.
@wykop: czy na apce na IOS w powiadomieniach tagów możecie dodać z jakiego tagu jest powiadomienie? troche to wkurza :( i rozdzielić powiadomienia z mikro i znalezisk? bardzo to nieczytelne jest dla mnie.