Wpis z mikrobloga

Pięknie się patrzy na ten kwik socjaluchów, bo konfederacji rośnie poparcie w sondażach. Dalej platfusy licytujcie się z PiSem na socjal i dopłaty do wszystkiego to zaraz konfederacja będzie miała 20%. Kto za to zapłaci? Kredyt 0%, babciowe XDDDDDD Tusk liberał #konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #polityka
Pobierz PierdekAlonso - Pięknie się patrzy na ten kwik socjaluchów, bo konfederacji rośnie po...
źródło: Screenshot_32
  • 92
płacą ci za bycie dzbanem i sianie dezinformacji czy robisz to za frajer?


@obserwator_nsa: o, bardzo ostro o Mentzenie. Ten otwarcie przyznał na jednym z wieców, że zrobili badania z których wyszło, że ich wyborcy to szury.
Dlatego straszą ich gejami i Żydami. A ty sobie.wmawiaj, że to oczytani ekonomisci, którzy dla rozrywki czytają Friedmana.

jakieś dane co do tych rewelacji, bo jak dotąd widziałem badania mówiące, że wyborcy konfederacji są
@obserwator_nsa: niestety gówno prawda. Każde pokolenie jest niemal tak samo tępe. Jakoś na PiS głosowali emeryci w 2005, głosują i w 2023.
A na konfederację po prostu głosują ci, co nie lubią 'lewactwa'. Niezapominajmy też, że są jedyną partią antyukraińską, a widocznie dla tych 10% to obecnie najważniejszy problem społeczny.
@blaszanydrwal_: jesteś takim samym debilem i pelikanem łykającym narracje internetowych wolnych mediów tak jak babcie wierzące we wszystko o czym mówią w tvp XD

Swietnie się z Tobą dyskutuje. Powiedz mi tylko, w jaką kłamliwą narrację uwierzyłem.