Wpis z mikrobloga

jakieś dane co do tych rewelacji, bo jak dotąd widziałem badania mówiące, że wyborcy konfederacji są właśnie młodzi i wykształceni?


@ToiletShark: Duża część wyborców konfederacji to jeszcze nie jest w wieku, żeby osiągnąć wyższe wykształcenie.
  • Odpowiedz
@Zakrentas: Moim zdaniem to wszystkie pozostałe partie są proukraińskie, a Konfederacja jest logiczna/rozsądna i jest wyśrodkowana- pomoc dla Ukraina tak ale nie przywileje.
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: no super, nie ma to jak głosować na prorosyjska i anty unijna partie. Pierwsze co zrobią to wyjdą z NATO a dalej to już sami sobie wyobraźcie co będzie
  • Odpowiedz
spytałem go, powiedział mi, że masz autyzm i żebym się nie przejmował tym co mówisz.


@ToiletShark: czyli sugerujesz, że to nieprawda co napisałem o tych badaniach focusowych Mentzena? Nie kłam i nie kombinuj. Wasz przyszły minister finansów oficjalnie wam napluł w ryj.

Konfie rośnie, bo jest konsekwentna a nie co 5 min, zmienia
  • Odpowiedz
Konfederacja, tak samo jak PiS ma obecnie z górki. Przeciwnikiem PiSu jest tępa KO, a przeciwnikiem Konfederacji jest skrajnie tępa lewica, dla której walka polityczna polega na przyklejaniu etykietek przeciwnikom. Nie wiem czego można tu nie rozumieć. Picrel moja facjata jak dowiem się, że do stworzenia rządu po wyborach potrzebne będzie tych kilka % głosów, którą dostaną Konfiarze.
Kalifornix - Konfederacja, tak samo jak PiS ma obecnie z górki. Przeciwnikiem PiSu je...

źródło: mexican

Pobierz
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: ah konfiarze podniecajacy sie metzemen czy kto to byl innym korwinem lub wilkiem ktorzy przyznali, ze podatkow nie zmniejsza bo nie beda mieli jak, do tego tak naprawde poza wspieraniem Rosji wspieracie tez "liberałów" ktorzy sa sa cenzura i wprowadzeniem panstwa koscielnego.
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: socjaluchy xD
Sobie dzbanie zobacz na skład tej konfy i kto tam rządzi. Nie, nie doktor memcen, a narodowcy (kto był kandydatem w wyborach na prezydenta? Popierającyt 500+ i zakaz handlu Bosak). Narodowcy to tacy sami socjaliści jak PiS i po wyborach to oczywiste, że konfa się rozpadnie - Kaczyński sobie weźmie narodowców to siebie i nara.
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso Im rośnie z jednego prostego powodu - są antyukrainscy i niestety/ stety ale z każdym nowym badaniem poparcie będzie im rosło poprzez negatywne nastroje społeczne
  • Odpowiedz
@Dadas77: są proukraińskie, bo tego wymaga nasz interes. Chyba lepiej jak Rosja jest zatrzymywana w Donbasie, a nie na granicy z Polską.
O jakich przywilejach dla Ukraińców mówisz? Jedyne o jakich słyszalem to darmowe pociągi przez jakiś czas po rozpoczęciu wojny.
  • Odpowiedz