Wpis z mikrobloga

Pięknie się patrzy na ten kwik socjaluchów, bo konfederacji rośnie poparcie w sondażach. Dalej platfusy licytujcie się z PiSem na socjal i dopłaty do wszystkiego to zaraz konfederacja będzie miała 20%. Kto za to zapłaci? Kredyt 0%, babciowe XDDDDDD Tusk liberał #konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #polityka
PierdekAlonso - Pięknie się patrzy na ten kwik socjaluchów, bo konfederacji rośnie po...

źródło: Screenshot_32

Pobierz
  • 92
spytałem go, powiedział mi, że masz autyzm i żebym się nie przejmował tym co mówisz.


@ToiletShark: czyli sugerujesz, że to nieprawda co napisałem o tych badaniach focusowych Mentzena? Nie kłam i nie kombinuj. Wasz przyszły minister finansów oficjalnie wam napluł w ryj.

Konfie rośnie, bo jest konsekwentna a nie co 5 min, zmienia pogląd


@huncwot_: przecież Konfederacja to najbardziej niespójna wewnętrznie partia w Polsce i ma wszystkie poglądy jakie są.
Konfederacja, tak samo jak PiS ma obecnie z górki. Przeciwnikiem PiSu jest tępa KO, a przeciwnikiem Konfederacji jest skrajnie tępa lewica, dla której walka polityczna polega na przyklejaniu etykietek przeciwnikom. Nie wiem czego można tu nie rozumieć. Picrel moja facjata jak dowiem się, że do stworzenia rządu po wyborach potrzebne będzie tych kilka % głosów, którą dostaną Konfiarze.
Kalifornix - Konfederacja, tak samo jak PiS ma obecnie z górki. Przeciwnikiem PiSu je...

źródło: mexican

Pobierz