Wpis z mikrobloga

@Anamana: Akuart w wielu punktach w pełni się zgadzam z OPką. Pierwszy z brzegu, czyli relacja video.

Robi się z ludzi debili, że nie potrafią się ubrać. Brat/świadek pomaga ubrać marynarkę młodemu.. jakby kur*a sam nie umiał tego zrobić. Oczywiście jak idzie do pracy bo akurat pracuje w banku, to też mu żona pomaga się ubrać.

Panny młode - to samo. Na co dzień wywijają fikołki w łóżku niczym baletnice,
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: ale rozumiesz, że to tylko Twoja opinia? Oraz, że inni mogą mieć swoją? I każdemu może się podobać co innego i krytykowanie ludzi za to, że podoba się im co innego niż nam czyni z nas idiotow a nie z nich?
  • Odpowiedz
@Anamana: W tej sprawie maksyma "De gustibus non est disputandum" nie obowiązuje. To jest fakt, nie opinia. Jak dorosły chłop udaje że ubiera drugiego dorosłego chłopa to jest to żenujące.

Zgodzę się, że można dyskutować czy jazda starym klasykiem jest OK, czy też trąci myszką. Można dyskutować czy zimne nóżki na stole weselnym to rzeczywiście rarytas. Ale np zabawy oczepinowe, nacechowane seksem i prezentowanie ich na oczach 150-200 osób to
marcel_pijak - @Anamana: W tej sprawie maksyma "De gustibus non est disputandum" nie ...
  • Odpowiedz
@KingaM: o nie, ludzie wybierają sobie taką a nie inną formę celebrowania zawarcia małżeństwa, coś podobnego, jaki wstyd i KRYNDŻ!
Tymczasem wykopek (oczywiście w jego głowie) xD
tellet - @KingaM: o nie, ludzie wybierają sobie taką a nie inną formę celebrowania za...

źródło: Capture

Pobierz
  • Odpowiedz
@KingaM: Ja rozumiem, że niektóre rzeczy to są cringe i różnie można na to patrzeć, ale też nikomu w większości krzywdy się nie robi i pomijając jakieś głupoty typu branie kredytu na taką imprezę to najważniejsze, żeby się młodym podobało i mieli wymarzoną pamiątkę, a sporo z tych obrządków to są elementy tradycji i uważam, że fajnie pamiętać o niektórych rzeczach i je przekazywać. Też wiele rzeczy się w weselach
Mekeos - @KingaM: Ja rozumiem, że niektóre rzeczy to są cringe i różnie można na to p...

źródło: 446683bb6203ad0e0150adc19afc49e9d681284cc6eee0ad77b0a31a53694439,w800

Pobierz
  • Odpowiedz