Wpis z mikrobloga

JPRDL czyli w skrócie: w swoim prime time się rucham na potegę, a potem dla ostatniegoi parnera prawie parafialny seksik gora raz na tydzień. Jak to przeczytałem to prawie się wściekłem. Kiedy ja musiałem w domu się pytać o byle co laski się seksiły na potegę, a teraz ja, lvl 29 niebawem już nie mam czego szukać. Zostały mi dożyuwotnio divy bo taką laskę to bym zdradzal na prawo i lewo z divami, galeriankami, nawet jakimiś 45 latakami po rozwodach. Każdy mi pisze, że konserwatywne wychowanie nie robi z faceta kaleki zyciowej. Bajkami o piekle za seks przedmalżeński. I co?
Ech, gdybym wcześniej zaglądał jako 20 latek na fora inne niż pisanie z ziomami wiedziałbym że nie nalezy czekać na nic tylko działac. A jak ci zakazują wyjść na impreze dawać starym wręcz z plaskacza z ryj i ogłaszać, że idzie się na pieprzenie. Pamiętam kwik na wykopie rózowych o spotykanie się z młodymi laskami. Trzeba je ruchać w okresie karuzeli, bo potem nie dość, że już uroda nie ta to jeszcze wielkie świętoszki udają. #redpill #blackpill #przegryw
Pobierz dondonu - JPRDL czyli w skrócie: w swoim prime time się rucham na potegę, a potem dla...
źródło: Bezech nazwy
  • 20
@Valfoutre: Ale najgorsze, że nagle urywa ten styl zycia i pragnie stabilizacji z cnotliwym seksem co jakiś czas. a potem wielki szok, że facet zostawia dla młodszej co nadal jest chętna na seks. Coraz mniej się dizwię zdradom ze strony mezczyzn. Ja już wogole nie mam mentalności monogamicznej przez to co się dzieje. Baby są tylko do ruchania jak same mają taki przenbieg
@dondonu: przecież to nie jest żaden konserwatyzm. Ona uprawiała seks bardzo często, a dopiero potem przestała bo juz nie mogła przez wiek a nie ze konserwstyzm. Gdyby ludzie byli autentycznie konserwatywni byłoby o wiele mniej takich sytuacji
@dondonu: Trza sobie uswiadomic wrescie, ze kobiety beda mialy zawsze wiekszy przebieg seksualny w porownaniu do facetow. Braki zawsze mozna nadrobic i powinno sie to zrobic dla wlasnego zdrowia psychicznego. Brak zycia seksualnego ryje beret facetom niemilosiernie i zaden facet nie powinien sie ograniczac dla wlasnego dobra.
@Emble: Kobiety i mezczyzni roznia sie fundamentalnie w sferze seksualnej. Duzy przebieg to o wiele wiekszy problem u kobiet, bo to duzo bardziej wplywa na ich psychike. Dla kobiety to zadna sztuka miec seks, a mezczyzni musza sie wysilic. Dlatego m.in. generalnie preferuja niezbyt doswiadczone partnerki, a kobiety z kolei wola, zeby facet byl choc troche doswiadczony w temacie.
@dondonu: najlepsze jest to że Chad #!$%@? znalazł sobie akrobatkę która z nie jednego pieca chleb jadła i pewnie robi mu z #!$%@? śmigło a jej przeszłość mu nie przeszkadza a jedyną osobą która się o to zesrała jest incel wykopek. XD Jakby się okazało, że masz starych swingersów to byś się przestał odzywać do mamy p0lki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@imargam_2137: Incel to już na szczęście nie, bo zaczałem masowe chodzenie na divy i jeden w życiu ONS mi wpadł, ale biorąc pod uwagę logike kobiet; najpierw ruchanie na boki, a potem grzeczna stabilziacja dla chłopa co póxno zaczął wszystko jest mierną perspektywą. Po prostu wychodzę z założenia, że jesli nie mogę mieć tego co ex to wolę być sam. Ale z własnej głupoty jak byłem dwudziestolatkiem też za bardzo przedłużyłem
@dondonu: ale to jest logika tej jednej babki z posta, są jeszcze gorsze które dają się ruchać owczarkom niemieckim, są też takie które obierają drogę dziewicy konsekrowanej i nie ruchają się wcale bo kochają panią bozie. Wrzucasz wszystkie baby do jednego wora dlatego właśnie czuć od Ciebie incelem.
@imargam_2137: Bo incel to chyba stan umysłu niż stan nie utraty prawictwa. Czasami człowiek wychodzi zprzegrywu, ogarnia się ect, ale ma mindset i patzrenie na rzeczywitośc jak incel czy przegryw. Mając te 28 lat niestety po latach odkryłem pewne fakty. Wczesniej musiałbym albo czytać gazetki dla nastolatek, albo włóczyć się jako nastolatek po barach i sluchać życiorysów facetów po czterdziestce. A ponieważ spotkałem wiekszość kobiet blisko tzrdyziestki co powtarzają jak mantra
@dondonu: jeśli baba mówi prawdę o tym że wzięła sobie chuopa który też się wyszalał i wie mniej więcej co robiłą (ogarniętemu chłopu wystrarczy jedno zdanie "poszalałam sobie' żeby wiedzieć jak jej prezszłość wyglądała) to nie ma nic złego. Zwykła p0lka jakich tysiące. Jedne szaleją inne nie.
Ja mogę mieć tylko ból d00py do p0lek które udają świętoszki bo to jest corestwo gdy taka bierze sobie przemusia po polibudzie i udaje