Wpis z mikrobloga

@Gigamesh

@d601: Ale znajda sie wykopki co beda mowic ze w Polsce w miastach nie ma smieci. Pamietam jak w PZN byla afera bo jakis amerykanski wykladowca malowal na chodniku sprayem wokol kazdego kiepa ktorego posprzatal po kims i jak to tak wytykac wielkiemu narodowi Polskiemu zle zachowania. XD


Gdybyś był w innych krajach np. UK czy Francja to w Polsce byś mógł z ziemi jeść.
@oficjalniemartwa: Polecam wsiąść na rower i pojechać pod miasto. Jak żyję tak nigdy nie widziałem tyle śmieci w przydrożnych rowach odsłoniętego przez ostatnie roztopy. Nawet nie chcę sobie wyobrazić ile syfu jest w samochodach. Widocznie nawet i samochody robią za śmietniki.
Dla ambitnych z kamerkami polecam zapisywać nagrania i reagować


@wikary: Nagrania z wyrzucania peta przez okno można zgłaszać i faktycznie grozi im za to mandat? Masz tu doświadczenie?
Pytam, bo wyrzucany pet na nagraniu nawet 4k to raptem kilka pikseli i pewnie nie jest to wcale łatwe do udowodnienia...
@inozytol

Śmiecący to podludzie. Kiep czy papier/butelka, co za różnica?

Paliłem kiedyś i wyrzucałem kiepy do kosza na śmieci, tak jak wszystkie inne papierki.


Palacze to podludzie. Idzie taki chodnikiem przed tobą i nie masz wyjścia - musisz wdychać jego wyziewy albo ewentualnie możesz przestać oddychać. Inny dojara peta na szybkości już stojąc jedną nogą w tramwaju i #!$%@? od niego na cały wagon jak wypuszcza powietrze. Inny wisi w oknie i
@PepeXD: o lol. Jeszcze sam piszesz ze służby będą to sprzątać z naszych podatków. Zawsze chciałem żeby moje podatki szły na sprzątanie kiepów. Pewno tak samo myślą ludzie co wyrzucają śmieci do lasu. I tak ktos posprzata.
@Simfecstio jprdl nie śmiecę i nie lubię palaczy którzy śmiecą, ale ta liczba kiepów nie powstała w jeden dzień, więc podatki które płacisz i ktoś zarabia na sprzątaniu miasta idą komuś do kieszeni bo gówno robi.
@PepeXD: Nie rozumiem, w sensie, że jak nie ma co sprzątać to się pieniadze marnują bo ludzie nie mają pracy a i tak są w pracy? Xd no ale jakby nie było co sprzątać bo byłoby mniej ludzi ktorzy sprzątają więc byłyby niższe podatki.