Wpis z mikrobloga

@Apiczknes: Ciekawe kiedy ponowne wybieranie pieniązków z bigsb na granie. Co do rafała to nie mam watpliwosci ze gdyby nie te 700 eth to nie miałby jak zbudować takiego kapitału. Nadal by sie krecił w oklicach maksymalnie miliona i ciagle by topił. A tak nagle dostał dopływ gotówki w okolicach 4 milonów i miał jak dokładać do pozycji. To nie sa ciagle pięniadze ugrane z giełdy. On ciagle uwala kase czy
@HHokuss: przecież on jest na rynku już jakieś 20 lat, twierdzisz, ze cały ten czas gra za ukradzione ETH? sam za typem nie przepadam, ale te wasze wysrywy, ze gra tylko za nie swoj hajs, to jest jakieś żałosne #!$%@?
@maniek74: z tego co mówił to zbankrutował w 2020 na ropie jak jebła do ujemnych poziomów, potem dorobił się bańki ze 100k pożyczonych od jakiegoś jego psiapsi (jest cały zapis tego runa na yt, jeden z nielicznych, gdzie poprawnie zagrał czerwone zamiast czarnych). Następnie było ciągłe #!$%@? hajsu na szortach na nasdaczim, gdy rósł jak pindole mirków z tagu #przegryw na widok różowej. Jak kasy zaczęło brakować to zaczęło się naganianie
@maniek74: Poznaj jego historie skad ma kase i czy faktycznie ugrał to grajac z giełdy. Jak to mozliwe ze w 2020 roku jestes bankrutem bez własnego domu, bez samochodu, bez rodziny( nie musisz utrzymywać nikogo). Jestem od niego 15 lat młodszy mam własny dom, samochód i wiele dóbr. On przed tyle lat niczego specjalnie sie nie dorobił a ty mówisz ze jest na rynku 20 lat, co z tego wynika ze
@Apiczknes: zacząłeś od 2020 a on jest na rynku od lat 90-tych z tego co kojarzę, i grube straty zaliczył na powodzi w 1997, wtedy tez dostał siano z dotacji czy „okradł” kogoś żeby grac dalej i fartem trafił jakiegoś grubego beta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maniek74: Jakie grube straty jak w 1997 był zwykłym szarym człowiekiem z paroma groszami? Kto pisał ze jest od 2020 na rynku bo nie widze to w żadnym poscie. Dobra kolego widze ze rafał potrzebuje takich jeleni i albo sam sie ogarniasz lub dalej bedziesz łykać hasła Rafałki
@HHokuss: ale skąd ty wiesz czy on miał własnościowe mieszkanie i samochód przed 2020 czy nie miał? masz na to jakiekolwiek dowody? czy tylko pierolisz farmozony które przeczytałeś w internecie?
@HHokuss: ponownie, skad znasz stan jego konta z tamtego okresu? piszesz, ze miał tylko „pare groszy” masz na to jakikolwiek dowód? Jakieś zeznanie PIT widziałeś z tamtego okresu, ze piszesz takie rzeczy?