Wpis z mikrobloga

@HHokuss: słuchaj łbie, z zaora i jego tejdów, to ja ciągnąłem bekę na tagu już za covida, kto jest na tagu ten wie. Nie zmieniaj tematu, pokaz jego zeznania majątkowe lub jakikolwiek dowód, ze przed 2020 był goldupcem bez mieszkania własnościowego i środków na koncie
  • Odpowiedz
pokaz jego zeznania majątkowe lub jakikolwiek dowód, ze przed 2020 był goldupcem bez mieszkania własnościowego i środków na koncie


@maniek74: pokaż mi jakiś dowód w postaci PIT38 za ostanie 5 lat że Zaorski rzeczywiście zarabia na rynku. Bo z analizy jego runów, albo KRS wynika, że zarabia na #!$%@? tokenów, dotacjach i NFT.

Dlaczego nie chce ustawić na tym koncie na Aliorze w historii rachunku datę np od 2017 roku? Dobrze
  • Odpowiedz
@widmo82: podałem ci wiele faktów, jak krs, dotacje, eth z etherscanu, brak prawojazdy a ty idioto ciagle mówisz ze cos miał. Sam sie przypucował na zello jeszcze przed zoomem ze kozłowski mu pomógł i pożyczył kase na granie. Ty nie masz żadnych dowodw tylko #!$%@?. Pokaz mi dowod gdzie te mieszkania gdzie te fortuny?
  • Odpowiedz
@xxxzzz: a gdzie napisałem, ze zarabia? typ pierwszy rzucił powonienia, ze przed 2020 nie posiadał mieszkania ani środków finansowych, wiec proszę o jakiekolwiek potwierdzenie tych nformacji. Mam wierzyć na słowo frustratowi, który wyzywa ludzi i wyskakuje z ad personam? przecież od razu widać, ze to leszcz który kopiował jego ruchy w nadzieji na łatwy zarobek i #!$%@? siano
  • Odpowiedz
@HHokuss: ale to ty rzucasz pomówienia i nie potrafisz niczym ich uargumentować, jesteś tylko kolejnym łbem, który próbował kopiować ruchy deskorolkarza w nadzieji na łatwy zarobek i zaliczył gruba stratę i teraz zostało ci ujadać w internecie
  • Odpowiedz
@HHokuss: zgadzam się w 100%. Ale jestem zdania że większość tam to #!$%@? kont od Twittera po grupy Facebook. najśmieszniejszy jest typ co stawia jakieś.wykresiki na Twitterze jest członkiem tjs a teraz ukrył konto na FX factory bo siedział w Longu na sp 500 xd
  • Odpowiedz
Ciekawe kiedy ponowne wybieranie pieniązków z bigsb na granie.


@HHokuss: to nie takie proste. Pool teraz jest w USDC. Żeby wybrac musiał by być w górnych stanach cyklu krypto, wybiera sie na górce, oddaje 5x taniej na dołku ;) i wali głupa i relatywizuje zalezności między wartościa nominalnąw krypto a we FIAT.

XD
  • Odpowiedz