Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

w naszych komunikatach często wspominaliśmy o tym, że nowy Wykop chcielibyśmy tworzyć wspólnie z Wami. Wspólnie ustalać kolejne funkcjonalności oraz ich rozwój. Chcemy znać Wasze zdanie, dlatego na naszym koncie pojawi się więcej ankiet, w których będziecie mogli wskazywać wygodniejsze dla Was rozwiązania lub w komentarzach proponować własne pomysły. I oto nadarza się pierwsza okaza!

W swoich zgłoszeniach prosiliście nas o rezygnację z przycisku plusa w mobilnych wersjach serwisu. Jego umiejscowienie w obecnym miejscu przeszkadza Wam przeglądać i tworzyć treści. Na grafice zaproponowaliśmy i opisaliśmy trzy zamienne rozwiązania. W ankiecie możecie oddać głos na rozwiązanie, które Waszym zdaniem jest dla Was najlepsze, najwygodniejsze i najbardziej intuicyjne.

Wybierz rozwiązanie, które uważasz za najlepsze! (ツ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #wykopnaandroida #ioswykop #ankieta
Pobierz wykop - Wykopowicze, 

w naszych komunikatach często wspominaliśmy o tym, że nowy Wyk...
źródło: Wykop

Które z zaproponowanych na grafice rozwiązań uważasz za najlepsze?

  • Propozycja 1 10.4% (182)
  • Propozycja 2 48.0% (842)
  • Propozycja 3 41.6% (730)

Oddanych głosów: 1754

  • 213
Chętnie poznamy Twoje zdanie w temacie


@wykop: Tak? I nadal będziecie bezczelnie kłamać, że toto ktokolwiek testował?

Np.:
https://www.filemail.com/d/tyeyuchimokbmie
(krótki film, jedna minuta raptem)

No to napiszcie, co za (...) widział ten błąd i uznał, że to prawidłowe działanie?
Bo ktoś normalny wyłapałby w testach już na etapie alfa...
;>>>

No to jak będzie z tymi przeprosinami za te prostackie kłamstwa, że toto było testowane przez trzy lata?
@wykop: Koncertowo #!$%@?ście wykop, a teraz plujecie w twarz użytkownikom i nie potraficie wrzucić obrazka w nowej, "LEPSZEJ" odsłonie portalu xDDDDD

Jedno wam się udało, przestałem przeglądać wykop, robię to tylko od czasu do czasu z sentymentu ponad dekady obecności.
@wykop - dla mnie cała belka dolna jest kompletnie niepotrzebna, bo to czy będziemy na mikroblogu, wykopalisku czy głównej, można by upchać do burgera, gdzie teraz znajdują się nic nie warte kategorie. Na głównej, przeciwlegle do burgera wystarczyłby ten plus, a na mikroblogu jak w starej wersji portalu, na dole zamiast belki umieścić dyskretne pole wprowadzania tekstu. Teraz już chyba naprawiliście, ale wcześniej kropka z plusem zasłaniała przycisk do wysłania wiadomości. Zgodzę
chcielibyśmy tworzyć wspólnie z Wami

Wspólnie

Chcemy znać Wasze zdanie


@wykop: XDXDDD czy ktoś kto wypisuje te brednie ma chociaż odrobinę wstydu w sobie?
Bredzicie jak politycy. Dziad swoje a baba swoje.
Użytkownicy mówią że chcą to to i to, robicie na odwrót a później pytacie się czy jesteśmy zadowoleni XDXD to jest tak duży abstrakt że mój umysł tego nie ogarnia
@bb-8: @Strzelec_wyborowej trzeba kliknąć źródło pod obrazkiem, żeby otwarło się w większej rozdzielczości, a nie skalowane w interfejsie. Ja rozumiem, że wykop aktualnie nie jest zbyt intuicyjnym portalem, ale bez jaj, skoro "technika" otwierania obrazków znana jest od początku update, a nawet działało to tak na poprzedniej wersji wykopu, nie mówiąc, że rozwiązanie padło tu wielokrotnie :D. Inna sprawa, że kiedyś wystarczyło kliknąć scrollem. No i oczywiście w apce na androidzie
@matixrr: @patchupdate: dokładnie, nie o to chodzi że ja sobie plik zapiszę w telefonie i w galerii otworzę go w pełnej rozdzielczości, chodzi o to że oficjalna apka portalu do przeglądania śmiesznych obrazków nie potrafi załadować tegoż obrazka w pełnej rozdzielności klikając na niego.

Kolejna rzecz która mnie niemiłosiernie #!$%@? to komentarze podzielone na strony, odpisało mi w tym wątku kilka osób, każda na innej stronie, i chcąc każdemu odpisać
Pobierz LasseEriksson - @matixrr: @patchupdate: dokładnie, nie o to chodzi że ja sobie plik z...
źródło: wasisdas
od tego żeby stworzyć sobie listę tagów które mnie interesują i mieć ją w jednym miejscu


@NonServiam-: No właśnie tak działa Kategoria własna. Testowałeś Kategorie własne?

Gdyby te kategorie zostały dodane po prostu jako nowa funkcja bez rozwalania starych to wszystko byłoby spoko.


@NonServiam-: No pewnie, ale jak już tak poszło, to można zrezygnować z dublowania funkcji.
W czym jest gorsze dodanie do kategorii, od dodania do Obserwowane?

Zresztą te
@wykop: Boże nie słuchajcie tych ludzi, żeby skasować dolną belkę.

Propozycja numer 1 to przecież jest dramat, zabieranie przestrzeni, na rzecz którą wykonam w 1 na 100 przypadków..
Propozycja 2 z sięganiem do prawego rogu w czasach gdzie większość telefonów to ponad 6 cali.. kto w ogóle tak robi jeszcze

Dolna belka to chyba jedna z najlepszych rzeczy, które strony www wzięły od apek mobilnych, plus na środku jest świetnym rozwiązaniem.
@wykop poprawa poprawki poprawy 2.0... opcja 4, trzeba było wziąć poprzedni wykop i go doprowadzić do ideału. A tak to widać chociażby po "gorących" że masa osób dała sobie spokój z tą stroną