Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

w naszych komunikatach często wspominaliśmy o tym, że nowy Wykop chcielibyśmy tworzyć wspólnie z Wami. Wspólnie ustalać kolejne funkcjonalności oraz ich rozwój. Chcemy znać Wasze zdanie, dlatego na naszym koncie pojawi się więcej ankiet, w których będziecie mogli wskazywać wygodniejsze dla Was rozwiązania lub w komentarzach proponować własne pomysły. I oto nadarza się pierwsza okaza!

W swoich zgłoszeniach prosiliście nas o rezygnację z przycisku plusa w mobilnych wersjach serwisu. Jego umiejscowienie w obecnym miejscu przeszkadza Wam przeglądać i tworzyć treści. Na grafice zaproponowaliśmy i opisaliśmy trzy zamienne rozwiązania. W ankiecie możecie oddać głos na rozwiązanie, które Waszym zdaniem jest dla Was najlepsze, najwygodniejsze i najbardziej intuicyjne.

Wybierz rozwiązanie, które uważasz za najlepsze! (ツ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #wykopnaandroida #ioswykop #ankieta
wykop - Wykopowicze, 

w naszych komunikatach często wspominaliśmy o tym, że nowy Wyk...

źródło: Wykop

Pobierz

Które z zaproponowanych na grafice rozwiązań uważasz za najlepsze?

  • Propozycja 1 10.4% (182)
  • Propozycja 2 48.0% (842)
  • Propozycja 3 41.6% (730)

Oddanych głosów: 1754

  • 213
@wykop: Tylko dzięki @matixrr w ogóle udało mi się otworzyć tę infografikę.

Przeczytałem ją i jestem zaskoczony Waszym podejściem do UX. Czy wy wogóle korzystacie z tego co tworzycie? Testujecie to na czymkolwiek innym niż emulatorze androida? Piszecie że obecny pływający plusik w prawym dolnym rogu przekłada się na "łatwe dodawanie treści". Może warto zatanowić się jak ludzie korzytają z wykopu?

Warto aby drodzy deweloperzy zadali sobie i odpowiedzieli na kilka
@wykop: Dlaczego zlikwidowaliscie na telefonach Dzwoneczek i kopertkę na głównym widoku? Teraz żeby zobaczyć czy ktoś do mnie napisał to muszę przeklikac się trzy razy (avatary > powiadomienia > moje). To jest tak niefunkcjonalne że głowa mała i odechciewa się jakiekolwiek interakcji na tym portalu. Sami zabijacie sobie ruch.

Czy którykolwiek że znanych wam portali ma schowany gdzieś głęboko dzwoneczek? No nie, bo to jest ZAJEBISCIE ważna funkcja każdego portalu. Youtube,
PeterGosling - @wykop: Dlaczego zlikwidowaliscie na telefonach Dzwoneczek i kopertkę ...

źródło: Screenshot_20230227-142457_Samsung Internet

Pobierz
@wykop: Miniaturka tych trzech rozwiązań jest niemożliwa do odczytania. Aby ją powiększyć muszę: kliknąć na grafikę, żeby się rozwinęła, kliknąć raz jeszcze, żeby się powiększyła i kliknąć w prawym górnym rogu, żeby otworzyć ją w nowej karcie. Groteska...
Kiedyś wystarczyło kliknąć na miniaturkę środkowym przyciskiem i miałem ją powiększoną w nowej karcie.

Ale nieważne. Otworzyłem, przeczytałem i nadal nie wiem co wy chcecie zrobić. Masło maślane, kompletny chaos i nieumiejętne wyrażanie
@wykop: jakiś czas temu apka The Times to wprowadziła i bardzo mi się to podoba! Mianowicie jeśli przeglądam stronę główną i zainteresuje mnie jakiś artykuł, to w niego klikam. Po przeczytaniu, kiedy cofnę się do strony głównej, to apka scroluje mi do miejsca, w którym skończyłam czytać.

Ale to tak na koniec, jak już nie będzie mnie wolało do tagów, których nie obserwuję :D
@wykop: Przecież napisałem. Gdzie przeprosiny za prostackie kłamstwo, że toto było w ogóle testowane przez kogoś normalnego? Przecież teraz robicie robotę, którą się wykonuje PRZED rozpoczęciem pracy nad stroną: zadaje się pytania i zbiera informacje CO MA BYĆ I JAK MA DZIAŁAĆ.

Trzy lata robiliście co? (to zdanie jest poprawne!)

Piszę na temat - gdzie te przeprosiny i konsekwencje wobec osób, które przez trzy lata nie przeprowadziły ani jednego testu z
@wykop: Wy mi lepiej powiedzcie, czy już zawsze będę musiał ręcznie odznaczać powiadomienia jako przeczytane? Nie można tego zrobić, żeby samo się odznaczało po przejrzeniu Obserwowanych?
@wykop:

Owszem, nie wiemy. Nie jesteśmy w stanie wiedzieć czego oczekuje każdy z kilku milionów użytkowników. To fizycznie niemożliwe, nie czytamy w Waszych myślach. I nie ma - jak do tej pory - narzędzi, które pozwoliłby czytać przez Internet w Waszych myślach ;-)) Jedyną możliwością poznania Waszego zdania jest obecnie zapytanie Was o nie. Stąd pomysł na ankiety, udzielanie się w dyskusjach, wiadomości. To chyba nic złego, że oddajemy Wam możliwość
@Charz: będę tutaj troszkę adwokatem diabła - to co zrobił tentin to jest tylko i wyłącznie ostylowanie. Większość prac to jednak jest pisanie oprogramowania, projektowanie bazy danych i odpowiednie serwowanie informacji. Wyszło źle, nawet bardzo źle, ale naprawy się toczą i po miesiącu już da się korzystać z wykopu. Mam wrażenie, żę osobom za to odpowiedzialnym zabrakło doświadczenia - człowiek uczy się na błędach i obstawiam, że wykop zatrudnił ludzi, którzy
Apel o nie używanie streamable które cenzuruje już praktycznie wszystko i sprawia że treści w wielu znaleziskach = 404.


@eeehhh: Mirku, ale to Wy - Użytkownicy - dodajecie znaleziska z tej domeny. Odgórne zabranianie Wam tego to kiepskie rozwiązanie. Jeśli ten serwis rzeczywiście usuwa większość publikowanych przez Was materiałów, nie korzystajcie z niego ( ͡º ͜ʖ͡º)