Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

w naszych komunikatach często wspominaliśmy o tym, że nowy Wykop chcielibyśmy tworzyć wspólnie z Wami. Wspólnie ustalać kolejne funkcjonalności oraz ich rozwój. Chcemy znać Wasze zdanie, dlatego na naszym koncie pojawi się więcej ankiet, w których będziecie mogli wskazywać wygodniejsze dla Was rozwiązania lub w komentarzach proponować własne pomysły. I oto nadarza się pierwsza okaza!

W swoich zgłoszeniach prosiliście nas o rezygnację z przycisku plusa w mobilnych wersjach serwisu. Jego umiejscowienie w obecnym miejscu przeszkadza Wam przeglądać i tworzyć treści. Na grafice zaproponowaliśmy i opisaliśmy trzy zamienne rozwiązania. W ankiecie możecie oddać głos na rozwiązanie, które Waszym zdaniem jest dla Was najlepsze, najwygodniejsze i najbardziej intuicyjne.

Wybierz rozwiązanie, które uważasz za najlepsze! (ツ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #wykopnaandroida #ioswykop #ankieta
Pobierz
źródło: Wykop

Które z zaproponowanych na grafice rozwiązań uważasz za najlepsze?

  • Propozycja 1 10.4% (182)
  • Propozycja 2 48.0% (841)
  • Propozycja 3 41.6% (730)

Oddanych głosów: 1753

  • 213
Najlepsze co możecie zrobić, to wzorować się na rozwiązaniach które wywaliliście z updatem. Jeżeli hobbysta działający w wolnym czasie, jak na przykład @tentin_quarantino był w stanie to ogarnąć w parę dni, to wy nie macie żadnego usprawiedliwienia. Z konstruktywnej krytyki - latający plus do wywalenia, proponuję opcję dodania wpisu z bocznego menu. I zwęźcie w końcu pola komentarzy do normalnych rozmiarów.
@Polinik:

Już w ogóle skapitulowaliście i nie wiecie, jak ten serwis powinien wyglądać ani w ogóle nie wiecie, czego oczekują użytkownicy, prawda?


Owszem, nie wiemy. Nie jesteśmy w stanie wiedzieć czego oczekuje każdy z kilku milionów użytkowników. To fizycznie niemożliwe, nie czytamy w Waszych myślach. I nie ma - jak do tej pory - narzędzi, które pozwoliłby czytać przez Internet w Waszych myślach ;-)) Jedyną możliwością poznania Waszego zdania jest obecnie
Skomplikowanie rozpisana ankieta dotyczącą debilnego pływającego przycisku, którego nikt nie chce zamiast po prostu wziąć i go wywalić co zajmuje góra 3 minuty xDDD

Tymczasem linki wciąż białe przy białym foncie, obserwowane nadal zepsute, powiadomienia ze wszystkich tagów.

@wykop to zrobicie w końcu tę opcję wyboru z których tagów mają być powiadomienia tak jak obiecaliście czy już skapitulowaliście?
Ponoć po to cały backend robiliście od zera żeby był bardziej skalowalny i rozwojowy,
w naszych komunikatach często wspominaliśmy o tym, że nowy Wykop chcielibyśmy tworzyć wspólnie z Wami.


@wykop: to szkoda troche ze wypusciliscie nowa wersje wykopu, ktora a) nie dzialala, b) nie zawierala wszystkich funkcjonalnosci ze starego wykopu i c) dopoki nie zaczelo sie wam palic pod dupami (znaczy sie zaczely spadac zasiegi) to siedzieliscie cicho jak mysz pod miotla (zeby nie powiedziec ostrzej)?

Mem dla was:
Pobierz
źródło: teraz-to-ja-juz-nie-chce_2021-09-04_13-54-02
Dalej będzie tak pluli w twarz użytkownikom, czy może przeprosicie i wyciągniecie konsekwencje wobec wszystkich kłamiących w tej sprawie?


@ConanLibrarian: Chętnie poznamy Twoje zdanie w temacie, którego dotyczy ten post ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
zamiast po prostu wziąć i go wywalić co zajmuje góra 3 minuty


@NonServiam-: Ten przycisk odpowiada za dodawanie treści. Możemy go wywalić, zajmie to zapewne mniej niż 3 minuty, ale w tym momencie utracisz możliwość dodawania treści z poziomu aplikacji. Zakładamy, że raczej nie takiego efektu oczekujesz, prawda? Stąd ankieta ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ten przycisk odpowiada za dodawanie treści. Możemy go wywalić, zajmie to zapewne mniej niż 3 minuty, ale w tym momencie utracisz możliwość dodawania treści z poziomu aplikacji. Zakładamy, że raczej nie takiego efektu oczekujesz, prawda? Stąd ankieta


@wykop: Tak, na głównej. Rozumiem że ciężko dodać gdzieś glupi przycisk plusa na górnej belce czy obok, który nie będzie pływał i trzeba o to pytać? A na mirko sam to usunąłem ponad miesiąc
Owszem, nie wiemy. Nie jesteśmy w stanie wiedzieć czego oczekuje każdy z kilku milionów użytkowników. To fizycznie niemożliwe, nie czytamy w Waszych myślach. I nie ma - jak do tej pory - narzędzi, które pozwoliłby czytać przez Internet w Waszych myślach ;-)) Jedyną możliwością poznania Waszego zdania jest obecnie zapytanie Was o nie. Stąd pomysł na ankiety, udzielanie się w dyskusjach, wiadomości. To chyba nic złego, że oddajemy Wam możliwość decydowania o
byli chętni do testowania serwisu, którzy sami się do nich zgłaszali, ale administracja Wykopu obiecała jedynie, że się odezwą. ()


@L3stko: myślę, że taki projekt jak wypok powinien ZATRUDNIĆ QA, którzy wszystko mają sprawdzić. No ale lepiej przycebulić i wypuścić gówno na produkcję. Za taką akcję straciłbym pracę XD
Jedyną możliwością poznania Waszego zdania jest obecnie zapytanie Was o nie. Stąd pomysł na ankiety, udzielanie się w dyskusjach, wiadomości. To chyba nic złego, że oddajemy Wam możliwość decydowania o rozwoju serwisu, prawda?


@wykop:
A czemu nie zrobiliście tego ZANIM wypchnęliście zmiany, które totalnie zmieniły sposób, w jaki się korzysta w wykopu, totalnie olewając lata wyrobionych przyzwyczajeń użytkowników, usuwając najważniejsze dla użytkowników funkcjonalności (np powiadomienia z tagów), żeby potem wejść cali
@wykop: co wy w ogole robicie? cala aplikacja jest rozwalona a wy zajmujecie sie gdzie plusa umiescic? czarna lista nie dziala na apce, komentarze powielaja sie na apce czasami 3x widze te same wpisy i musze skorolowac 2 minuty zeby kolejne pokazywalo.Komentarze dodane na apce w znalezisku wyswietalaja sie w kompletnie innym miejscu. Rozwiniecie komentarzy w apce nawet niechce komentowac bo nie wiem co sie dzieje taki misz masz. Co chwile
@wykop: ej, wiecie co? Tak serio - sposób, w jaki to wszystko rozwiązujecie, dla przykładu sposób prezentacji tej planszy z opisem propozycji... czy wy zwolniliście wszystkich, którzy cokolwiek ogarniali i zatrudniliście ludzi na jakichś stażach?
Przedstawiacie jakąś kompletnie nieczytelną grafikę, która na dużym ekranie jest za mała, więc trzeba sobie ją powiększyć, ale po powiększeniu staje się za duża i trzeba jeździć we wszystkie strony, by cokolwiek wyczytać z tych szlaczków.