Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

w naszych komunikatach często wspominaliśmy o tym, że nowy Wykop chcielibyśmy tworzyć wspólnie z Wami. Wspólnie ustalać kolejne funkcjonalności oraz ich rozwój. Chcemy znać Wasze zdanie, dlatego na naszym koncie pojawi się więcej ankiet, w których będziecie mogli wskazywać wygodniejsze dla Was rozwiązania lub w komentarzach proponować własne pomysły. I oto nadarza się pierwsza okaza!

W swoich zgłoszeniach prosiliście nas o rezygnację z przycisku plusa w mobilnych wersjach serwisu. Jego umiejscowienie w obecnym miejscu przeszkadza Wam przeglądać i tworzyć treści. Na grafice zaproponowaliśmy i opisaliśmy trzy zamienne rozwiązania. W ankiecie możecie oddać głos na rozwiązanie, które Waszym zdaniem jest dla Was najlepsze, najwygodniejsze i najbardziej intuicyjne.

Wybierz rozwiązanie, które uważasz za najlepsze! (ツ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #wykopnaandroida #ioswykop #ankieta
wykop - Wykopowicze, 

w naszych komunikatach często wspominaliśmy o tym, że nowy Wyk...

źródło: Wykop

Pobierz

Które z zaproponowanych na grafice rozwiązań uważasz za najlepsze?

  • Propozycja 1 10.4% (182)
  • Propozycja 2 48.0% (843)
  • Propozycja 3 41.6% (730)

Oddanych głosów: 1755

  • 213
  • Odpowiedz
@wykop: może przegapiłam odpowiedź na to pytanie, ale dlaczego nowy wykop działa tak wolno (na przeglądarce internetowej)? Dla mnie i pewnie dla wielu innych to jest najbardziej odpychające w nowej wersji i odbiera ochotę na zaglądanie tu
  • Odpowiedz
@wykop: znowu zajmujecie się gównami, a funkcjonalność nietknięta... wciąż nie da się udostępnić z aplikacji android linku po wejściu w niego. Nie działają też linki do streamable... żenada.
  • Odpowiedz
@wykop: czy możecie się zająć sprawami ważniejszymi przez które ludzie was nie odwiedzają tak często jak kiedyś? Umiejscowienie plusa w aplikacji mobilnej powinno być na ostatnim miejscu zmian. Szkoda na takie rzeczy czasu jak tyle podstawowych funkcjonalności jest do zmiany.
  • Odpowiedz
@wykop: A może by tak dopracować aplikację na Androida, są jakieś plany w tym kierunku, czy teraz będą oficjalnie dwie niedorobione aplikacje na dwie platformy? xD
  • Odpowiedz
@wykop: weszłam tu tylko po to, by poczytać komentarze. Ładnie Was orają - i słusznie.

Serio, ogarnijcie kogoś od UX/UI lub bardziej kumatego grafika, bo nawet nie umiecie prezentować rozwiązań - nie robi się tego opisowo na jednej planszy, tylko ogarnia makietą lub widokiem konkretnego rozwiązania (czyli byłyby 3 wizualizacje - można podać pod głosowanie w osobnych komentarzach), opis tekstowo do obrazka jako dodatek (nie na grafice!). User ma tylko
ismenka - @wykop: weszłam tu tylko po to, by poczytać komentarze. Ładnie Was orają - ...

źródło: DCD7B73C-E217-4F51-A52C-D5D1B3419B87

Pobierz
  • Odpowiedz