Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

w naszych komunikatach często wspominaliśmy o tym, że nowy Wykop chcielibyśmy tworzyć wspólnie z Wami. Wspólnie ustalać kolejne funkcjonalności oraz ich rozwój. Chcemy znać Wasze zdanie, dlatego na naszym koncie pojawi się więcej ankiet, w których będziecie mogli wskazywać wygodniejsze dla Was rozwiązania lub w komentarzach proponować własne pomysły. I oto nadarza się pierwsza okaza!

W swoich zgłoszeniach prosiliście nas o rezygnację z przycisku plusa w mobilnych wersjach serwisu. Jego umiejscowienie w obecnym miejscu przeszkadza Wam przeglądać i tworzyć treści. Na grafice zaproponowaliśmy i opisaliśmy trzy zamienne rozwiązania. W ankiecie możecie oddać głos na rozwiązanie, które Waszym zdaniem jest dla Was najlepsze, najwygodniejsze i najbardziej intuicyjne.

Wybierz rozwiązanie, które uważasz za najlepsze! (ツ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #wykopnaandroida #ioswykop #ankieta
Pobierz wykop - Wykopowicze, 

w naszych komunikatach często wspominaliśmy o tym, że nowy Wyk...
źródło: Wykop

Które z zaproponowanych na grafice rozwiązań uważasz za najlepsze?

  • Propozycja 1 10.4% (182)
  • Propozycja 2 48.0% (842)
  • Propozycja 3 41.6% (730)

Oddanych głosów: 1754

  • 213
@wykop: tu problem moim zdaniem jest taki że wykopkom nigdy nie dogodzisz. Ten plus w rogu to obecnie popularne rozwiązanie UI/UX. Jakos miliony użytkowników Twittera korzystają.
Jak zrobicie inne to wykopki które na to nie głosowały będą też narzekać ze słabe.
Powinna być też opcja: bez zmian
@wykop: Chcąc przeczytać komentarze do jakiegoś wpisu, przycisk "POKAŻ KOMENTARZE" po dwóch najwyżej plusowanych komentarzach nie ma możliwości otwarcia go w nowej karcie trzecim przyciskiem myszy (scroll'em). Ok, walę lewym, rozwijam je w tej samej karcie, ale widzę, że dyskusja to muł słowny i gdy mam ochotę przejść do następnego wpisu to muszę przescrollować się do niego. Dopiero przycisk "POZOSTAŁE KOMENTARZE" daje taką możliwość. Męczycie mi palec od scroll'a kurcze.

Analogicznie,
@wykop: Wy chyba sami nie wiecie jak ten portal do du*py działa, jak wrzucacie takiego screena i jesteście święcie przekonani, że wszystko jest na nim w 100% widoczne xDDDD
@wykop: I co ja mam zobaczyć? Nie da się (normalnie) otworzyć obrazu w nowym oknie, kliknięcie - powiększenie nie zdaje efektu... Porażka totalna... Zamiast zrobić dobry UX to... Brak mi słów.
@wykop:
To ja też mam pytanie, jak myślicie dlaczego według użytkowników wersji mobilnej belka na stałe na dole o wysokości około centymetra z 3 guzikami (zasłaniająca pewnie jakaś 1/14 ekranu) jest słaba i to antypatern UX/UI?

Podpowiem że przeglądarki mobilne nie zostawiają paska adresu ciągle widocznego z tego samego powodu.

Nie musicie kopiować apki reddita w 100%, nikt tego nie sprawdza ;)
Tylko 3 ma sens, czarne listy nie dzialajo, zróbcie przynajmniej 2 razy szerszy suwak, zróbcie by użytkownicy blokowani nie byli widoczni również w komentarzach. Nic to nie zmieni dalej będzie tragicznie, źle i okropnie, ale trochę lepiej.
@wykop: wy już dobrze wiecie co macie zrobić - przywrócić dawny wygląd i funkcjonalności. Tych nowych nie musicie usuwać, wystarczy żeby dało się je schować.
ZWĘZIĆ to cholerstwo, zamiast nawalonych stron komentarzy infinite scroll. Tak żeby jak najwięcej mieściło się na ekranie.
@wykop a kiedy w końcu będą linki działać na apce na androida? Co drugi link wywala błąd, czy to Mirko, czy wykopalisko. Osobiście szlag mnie trafia jak muszę link do znaleziska kopiować do przeglądarki, a potem to przeglądać przez chrome. Z powiązanymi problem jest ten sam.