Wpis z mikrobloga

@SlonskoBaba: wszystko spoko ale musisz się liczyć że podzielisz los shakiry niezależnie ja teraz mu na tobie zależy. Młody byk nie będzie z 40 latką siedział , chyba że jest wstydliwy wobec kobiet w stopniu ekstremalnym.
@SlonskoBaba: Jesli to ma byc przelotne to spoko, ale jezeli myslisz powaznie to pomysl, on za 10 lat bedzie mial 29, nie koniecznie moze mu sie spieszyc do ustatkowania, a Ty za 10 bedziesz miec w planach 40 urodziny czyli juz dawno zlecisz z planszy;)
@SlonskoBaba no jeśli macie te same cele i się dogadujecie to czemu nie...wiek to tylko liczba. Miałem 10 lat starszą kobietę przez chwile, też się dobrze trzymała i była atrakcyjna, ale ostatecznie wyszło że nie garnie się do pracy, a mi się nie uśmiechało wiecznie za wszystko płacić. I tylko to mi przeszkadzało.
@SlonskoBaba: Trochę XD 19 lat to dzieciak przecież jeszcze XD jakby on miał 26 a ty 36 to różnica wieku jeśli chodzi o poziom intelektualny się już bardziej zaciera. Wy w ogóle jakoś spędzacie razem sporo czasu? Macie wspólne tematy? Bo jak ja gadam z starszymi laskami gdzie różnica wieku to jest tak załóżmy 10 lat, to jest spoko ale czym dłużej przebywam z nimi to już widzę że to zupełnie
@SlonskoBaba: jako 19 latek to wolałbym zdecydowanie rówieśniczkę albo 17 latkę. Jednak 29 latka nie ma i nie będzie mieć (nawet zadbana) tak dobrego ciała jak kobieta 10 lat młodsza. No chyba że patrzy sercem xD
@SlonskoBaba: mirabelko droga, widzę, że jesteś moją rówieśniczką, więc dam Ci dobrą radę: nie brnij w to. Jeśli chcesz ulokować w tym chłopaku uczucia i być z nim na poważnie to prędzej czy później on Cię zrani. I nie mówię tego by zniechęcić, po prostu wiem jak działa świat... Macie inne myślenie, inne priorytety, poza tym (jak już ktoś to wyżej napisał) za 10 lat to on będzie miał 29 lat,