Wpis z mikrobloga

Nie wiem tylko jak przytyć (170 cm i 54 kg)


@SlonskoBaba:
Szejki w stylu JimmyJoy lub Mana z naciskiem na to drugie bo większość energii jest/była z tłuszczy plus normalna dieta.
  • Odpowiedz
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: z tego, że większość mężczyzn jest emocjonalnie mniej dojrzała i gotowa do wchodzenia w poważne relacje niż ich kobiecy rówieśnicy. Jak nie wierzysz to poszukaj sobie opracowań w bibliotece wydziałów psychologii szanujących się uczelni wyższych, bo na szukanie potwierdzenia w internecie nie będę tracił dla ciebie czasu. Jestem ciekaw czy kiwniesz palcem w tym temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Związek z 10 lat młodszym facetem - TAK czy NIE ?


@SlonskoBaba: ogólnie tak, ale chłop też już musi mieć swoje lata. 19-latek to takie jeszcze dziecko i ta różnica w tym przypadku jest za duża.
  • Odpowiedz
@SlonskoBaba: kisne jaki tu b0l dupy wyszedl XD ja tam nie widze nic przeciwko. Znam laski co maja mezow 5-7 lat mlodszych, wiec wyszlo cos z tego powaznego. I nawet moja ciotka ma meza ale uwaga 16 lat mlodszego, nadal po wielu latach sa razem.
Sama tez preferuje tylko mlodszych i nie mam zamiaru nigdy brac starszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz