Wpis z mikrobloga

@SlonskoBaba: Związek nie ma racji bytu. Tylko seks. Dla kobiety to strata czasu który mogłaby przeznaczyć na randkowanie i szukanie potencjalnego partnera. Dla chłopaka, zależy. W dzisiejszych czasach to po prostu okazja do łatwego seksu (nawet mnie sama doświadczona, atrakcyjna 30 paro latka podrywała co raczej wcześniej nie miało racji bytu). Może się nawet do ciebie w jakiś sposób przywiązać ale czas nie działa na Twoją korzyść ( ͡º
  • Odpowiedz
@SlonskoBaba: jak dla mnie to zbyt duża różnica wieku niezależnie która to płeć jest starsza. Para 40+ i 30+ - czyli też różnica wieku 10 lat już trochę lepiej, ale i tak to nie dla mnie. Ale każdy decyduje za siebie.
  • Odpowiedz
Czyli lvl 29 kobieta bez dzieci i męża z niedowagą (nie nadwagą) to już przegryw ?


@SlonskoBaba: stoisz przed ścianą i jeszcze się pytasz?
Ja bym był ciebie wziął, ale musiałabyś mieć fajne bimbałki :)
  • Odpowiedz
@SlonskoBaba: weź pod uwagę, że on po spotkaniu z tobą idzie grać w lola z kolegami i sama sobie odpowiedz :D Szukaj sobie kogoś 34-35, to będzie miał podobne spojrzenie na świat jak ty. Różnica 5 lat między facetem a kobietą jest najzdrowsza dla związku, ale to facet MA być starszy.
  • Odpowiedz