Wpis z mikrobloga

ale co się w międzyczasie wydarzyło że marka The North Face stała się synonimem szacunku i bogactwa? xD


@Polska5Ever: Ano to się zdało że głównie UK eskportuje murzyńską kulture na reszte europy i osarki z bananowych osiedli chcą być jak gangsterzy z getta z londynu, a oni się tak noszą xD

Tak się dzieje kiedy popkultura jest wyznaczana przez ubogich intelektualnie i majątkowo imigrantów z trzeciego świata, a jeszcze głupsze białe
@Polska5Ever: rap i cena dająca poczucie ekskluzywnego produktu. To tak samo moda na Air Force, gdzie kiedyś to był tani zwykły but, zrobiony z najtańszej skóry, a dziś 500 zł i musisz to mieć dla każdego dzieciaka.
Mam 3 kurtki tnf kupione na przestrzeni ostatnich lat bo są po prostu dobre jakościowo i np. taka puchowa wygląda jak nowa po 3 sezonach i 2 praniach, w przeciwnieństwie do np. 4f xD Czyli wychodzi na to, że też jestem drillowcem. Człowiek uczy się codziennie czegoś nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Akko: ale drilowiec to bardziej marka "trapstar" albo "stone island" ten tnf no też się
Dietetyq - >Mam 3 kurtki tnf kupione na przestrzeni ostatnich lat bo są po prostu dob...

źródło: 65913020ddb1c36fc3f0462d7386b169

Pobierz