Wpis z mikrobloga

  • 4
Ok - dziękuje za udzielenie rad.
Ogólnie chce się pochwalić, że postanowiłam rzucić palenie (5 miesięcy palenia nieregularnego) więc czas wyjść z #damskiprzegryw
Nie wiem tylko jak przytyć (170 cm i 54 kg)
  • Odpowiedz
@SlonskoBaba: zwykle raczej jest odwrotnie, niweluje to problem popędu u facetów w późniejszym czasie, dodatkowo twierdzenie 19 lat to facet, to raczej dzieciak mentalnie jeszcze
  • Odpowiedz
  • 1
@SlonskoBaba Serio byś chciała być z gościem co ma 19 lat i jest w zasadzie jeszcze dzieckiem?
Jak macie lat 40-50 albo 50-60 to jeszcze moooże, ale wcześniej?
  • Odpowiedz
Związek z 10 lat młodszym facetem - TAK czy NIE ?

Jeśli chodzi o mnie - lvl 29, zero dzieci, zero ślubu


@SlonskoBaba: jeden rabin powie tak drugi powie nie. Osobiście ja w wieku 19 lat to niewiele miałem w głowie, ale to taki wiek wiec nie spodziewaj się, że on będzie miał więcej. Jak Ci taki układ pasuje a gość jest z perspektywą na faktyczny związek to dlaczego nie.
  • Odpowiedz
No co ty, mentalnie i rozwojowo 10 lat to przepaść. Chłopiec IMO porucha MILF i zostawi dla młodszej. Szkoda się angażować.
  • Odpowiedz
@SlonskoBaba: umawialem sie z 17 lat mlodszymi laskami a ty rozkminiasz 10 lat. przy 30stce 10 lat to jest nic, mozna miec poukladane/#!$%@? w glowie i w wieku 30 i 40.

edit - a sorry, to TY jestes 10 lat starsza xddd no to zeby myslec o tym powaznie to musisz miec niepokolei w glowie xddd
  • Odpowiedz
@SlonskoBaba: Szczerze, to bardzo słabe szanse, że coś z tego będzie. Gość jeszcze mentalnie jest w połowie dzieciakiem, a ty nie potrzebujesz chłopca do wychowywania. Szukaj kogoś w swoim wieku. Może facet być młodszy od Ciebie tylko niech ma np. 25+ wtedy już jakąś pracę liznie, namiastkę dorosłości.
  • Odpowiedz