Wpis z mikrobloga

@SlonskoBaba: Związek nie ma racji bytu. Tylko seks. Dla kobiety to strata czasu który mogłaby przeznaczyć na randkowanie i szukanie potencjalnego partnera. Dla chłopaka, zależy. W dzisiejszych czasach to po prostu okazja do łatwego seksu (nawet mnie sama doświadczona, atrakcyjna 30 paro latka podrywała co raczej wcześniej nie miało racji bytu). Może się nawet do ciebie w jakiś sposób przywiązać ale czas nie działa na Twoją korzyść ( ͡º ͜
Związek z 10 lat młodszym facetem - TAK czy NIE ?

Jeśli chodzi o mnie - lvl 29, zero dzieci, zero ślubu


@SlonskoBaba: jeden rabin powie tak drugi powie nie. Osobiście ja w wieku 19 lat to niewiele miałem w głowie, ale to taki wiek wiec nie spodziewaj się, że on będzie miał więcej. Jak Ci taki układ pasuje a gość jest z perspektywą na faktyczny związek to dlaczego nie.
@SlonskoBaba: Szczerze, to bardzo słabe szanse, że coś z tego będzie. Gość jeszcze mentalnie jest w połowie dzieciakiem, a ty nie potrzebujesz chłopca do wychowywania. Szukaj kogoś w swoim wieku. Może facet być młodszy od Ciebie tylko niech ma np. 25+ wtedy już jakąś pracę liznie, namiastkę dorosłości.
@SlonskoBaba nic nie zaszkodzi ci spróbować (sam byłem w związku, gdy różnica wynosiła ponad 10 lat i warto było), ale licz się z tym, że najprawdopodobniej na dłuższą metę nic z tego nie wyjdzie. nie rób więc sobie nadziei na coś "na zawsze", tylko podejdź na luzie i zobacz jak (i czy w ogóle ; ]) się to będzie rozwijać.