Wpis z mikrobloga

@Latarenko: dawaj legitne źródło, że Ukraina chce zająć np. takie Podkarpacie. Braun się nie liczy.

Zresztą wątpię w to że Ukraina chciałaby być imperium i #!$%@?ć się z kim popadnie, w przeciwieństwie do Putlera.
  • Odpowiedz
  • 910
@L3stko: Zawsze bawi mnie, że niektórzy Polacy chwalą AfD XD Przecież ta partia jest jawnie prorosyjska i antypolska o czym świadczy np. to, że nie uznaje Wrocławia i Szczecina za polskie. Ale wiadomo, dla prawicy najważniejsze jest to, że lewaków dupa bolała XD
  • Odpowiedz
@sandal: @BKZGlamrap:

Prawy Sektor zgłaszał przecież takie żądania. Oczywiście przesadą byłoby utożsamianie ich stanowiska ze stanowiskiem rządu ukraińskiego, ale fakt jest faktem.
  • Odpowiedz
Zawsze bawi mnie, że niektórzy Polacy chwalą AfD XD Przecież ta partia jest jawnie prorosyjska i antypolska o czym świadczy np. to, że nie uznaje Wrocławia i Szczecina za polskie. Ale wiadomo, dla prawicy najważniejsze jest to, że lewaków dupa bolała XD


@Koziom: Narodowcy od wieków tak samo głupi.
panczekolady - >Zawsze bawi mnie, że niektórzy Polacy chwalą AfD XD Przecież ta parti...

źródło: 605emah2oqcy

Pobierz
  • Odpowiedz
@L3stko: Biorąc pod uwagę, że niemcy najwięcej zarabiają na UE to ich wyjście byłoby doskonałą wiadomością. Przecież ta ich gospodarka padłaby na pysk jakby się odcięli od zysków z całej europy... Na samym fakcie, że ich własna waluta byłaby dużo mocniejsza od euro straciliby kilkanaście procent PKB...
  • Odpowiedz